.
#1
moge kase?


Załączone pliki Miniatury
   
Podjęłam się wyzwania:
Nie będę robić błędów ortograficznych !!!

* komu podoba się sygna daje + Wink
#2
A gdz wzor nie wiem czy ci dal te bloki bo dalas mu kase mogl ci dac pobierz program bandicam i bedziesz nagrywac wymiany
#3
byłem świadkiem zdarzenia, gracz po otrzymaniu kasy dal jej 1 bloczek diax i się wylogowal
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#4
(04-27-2017, 20:10)HubPlayGames napisał(a): byłem świadkiem zdarzenia, gracz po otrzymaniu kasy dal jej 1 bloczek diax i się wylogowal

hmmm nwm czy ta zasada tyczy się też administracji ale ponoć świadkowie się nie liczą, chociaż panu pomocnikowi można wierzyć... ;?
Roses are red
Violets are blue
Omae wa
Mou shindeiru ;-;
#5
kaukazy zasady sa po to żeby obowiązywały wszystkich moim zdaniem. Jak dla mnie to brak dowodów . po 1 takim ss nie można stwierdzić ze to oszust ! program do nagrywania nie boli chyba ze jest dla niektórych za trudny w obsłudze Mushroom Cow

Pozdrawiam mati2710
[Obrazek: 30j1v9e.jpg]
#6
No właśnie zasada "świadkowie mogą kłamać" kto wie czy to nie jest bliska znajoma huba i go poprosiła...Na przyszłość najlepiej nagrywaj filmiki z wymiany.
........................................UwU
Niedostępny
#7
(04-27-2017, 20:10)HubPlayGames napisał(a): byłem świadkiem zdarzenia, gracz po otrzymaniu kasy dal jej 1 bloczek diax i się wylogowal

Dostał bana chociaż?
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#8
#JGF nie dostal bana
#9
napisalem juz do huba na pw, winowajca dostal juz wczesniej bana, ale ma zmienny adres IP, wiec i tak zalozyl sobie kolejne konta.
pousuwalem mu dzialki na ktorych mial cenne rzeczy, bo ban nic by tutaj nie dal.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości