Skrócenie bana
#1
Witam szanownych państwa Administratorów
Pisze do państwa z prośbą o skrócenie bana dla Kox_MarcinPL
moim zdaniem nie zasługuje on na perma Sad jest on 1 z nielicznych osób na serwie która ma honor i jest uczciwy . Myślę ze ten jego jednorazowy wybryk więcej się nie powtórzy . Moim zdaniem uczciwa kara byłaby na tydzień proszę o wypowiedz reszty graczy Smile

Pozdrawiam mati2710
[Obrazek: 30j1v9e.jpg]
#2
Tydzień to za mało.
Ponieważ Kox_MarcinPL wiedział o tej działce od dawna i próbował ją okraść różnymi sposobami związanymi z pistonami.
I nie jest uczciwy Tongue
Jak by był uczciwy to by nie próbował ukraść tych główek tyle czasu i to by od razu zgłosił że jest taki nick Motadelka678 i że ktoś może wejść na te konto i spróbować okraść pistonami.
Popełniłem samobójstwo, nie żyję.
#3
Na nie.
Roses are red
Violets are blue
Omae wa
Mou shindeiru ;-;
#4
Myśle że mozna skrócic ale nie tak drastycznie 2 tyg 3 tyg starczy
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#5
Moim zdaniem powinno zostac jak jest, Te glowki maja duza wartosc i niech tak zostanie
Pozdrawiam
Niedostępny
#6
Na nie zasluzyl na perma
#7
tobie latwo mówic _particka broniles[/quote]
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#8
pawcio890 nie wiesz nawet o co chodzi pewnie Tongue
Co zrobił i za co ma tego perma Smile
I w ogóle mało grasz na serwerze Big Grin
Popełniłem samobójstwo, nie żyję.
#9
(04-27-2017, 14:54)ZabijakaPL1337 napisał(a): pawcio890 nie wiesz nawet o co chodzi pewnie Tongue
Co zrobił i za co ma tego perma Smile
Ja też nie wiem, o co chodzi. Czy mógłbyś podać link do skargi proszę? Niestety albo tej skargi nie ma, albo jestem ślepy.

Niedostępny
#10
Niestety pisałem do Cichuska na pw.
Chodzi o to że Kox_MarcinPL pistonami okradał główki tamtemu Kostuchaxx na nicku Motadleka678 bo właściciel innej działki obok działki Kostuchaxx dodał Mortadelka678 i Motadelka678.
Popełniłem samobójstwo, nie żyję.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości