Pytanie na szybko
#1
Question 
Czy istnieje możliwość, aby automatycznie serwer nie wpuszczał graczy z przekleństwami albo brzydkimi słowami? Jeśli tak, to supcio Big Grin Jeśli nie, to będzie coraz więcej takich akcji: http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=27640

Niedostępny
#2
mozna zablokowac, czesc brzydkich wyrazow jest juz zablokowana.
np. kur.. itp.
niektore rzeczy ciezko zablokowac, zwlaszcza te krotkie i dziwne wyrazy, bo normalny nick moze zawierac ten sam ciag znakow w nazwie. np. w slowie "h*j".

komus sie po prostu nudzi i nie ma co sie przejmowac.
zreszta zaraz pewnie przestanie, bo co to za gra? wejsc na konto i nic nie robic aby tylko nazwe pokazac..
[Obrazek: sygnaturka.png]
#3
Po prostu się pytam dlatego, że kolejne nicki się pojawiają. To nie tyle jest straszne, bo ktoś w to uwierzy i nie będzie mnie lubił. Po prostu to jest irytujące i żałosne samo w sobie.

Niedostępny
#4
A nie dałoby się sprawdzić kto robi te mk kto ostatnio wbijał z tego adresu ip itp idt?....,
Roses are red
Violets are blue
Omae wa
Mou shindeiru ;-;
#5
mam jeszcze pytanko.

czy jak ktoś napisałby jakieś przekleństwo na chacie to czy dałoby rade zamienić te muty na coś innego?
w sensie że nie dostajesz muta tylko jakąś informacje w stylu "nie przeklinaj" czy coś. Bo te muty czasami sensu nie mają
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#6
(04-23-2017, 17:48)IamAwesomeArcher napisał(a): Po prostu się pytam dlatego, że kolejne nicki się pojawiają. To nie tyle jest straszne, bo ktoś w to uwierzy i nie będzie mnie lubił. Po prostu to jest irytujące i żałosne samo w sobie.

przed chwila pojawil sie np. nick MagdaMaDzieci, to co? mam zablokowac wyraz dzieci? nie da sie.
jak komus zalezy to rozne bzdury wymysli, po prostu nie ma co sie tym przejmowac.
poki bedziecie sie tym zachwycac, to gracz bedzie nadal robil takie konta.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości