Dawno temu...
#21
Jaknajbardziej ZA.
HeraxCoca, Hasz, LSD
Niedostępny
#22
sprawdzilem to przed chwila i da sie uciec z aren majac kilka perel.
wystarczy doprowadzic sie do takiego stanu, aby miec bardzo malo serduszek zycia.
potem podczas uzywania perel i "koncowego" spadania w dol, gdy masz pewnosc, ze zginiesz wystarczy wystrzelic jedna perle w sufit aby w niego trafila.
po smierci jestes teleportowany na spawn, ale twoja ostatnia perla jeszcze nie dotarla do sufitu areny, ale jak to zrobi to zostaniesz na niego teleportowany.
mi sie to udalo za pierwszym razem i podwojny sufit ani sciany nic tu nie dadza.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#23
Z tymi perlami na pistoletach nie wypali. Szczegolnie gdy szklo jest na suficie. Oraz by to zwiekszylo loganie u innych, np. ktos se rzuci enderperle z reda na ziemie a ma 3hp potem ma z 1-2 i lognie na spawna.
#24
(04-23-2017, 09:19)Cichusek napisał(a): sprawdzilem to przed chwila i da sie uciec z aren majac kilka perel.
wystarczy doprowadzic sie do takiego stanu, aby miec bardzo malo serduszek zycia.
potem podczas uzywania perel i "koncowego" spadania w dol, gdy masz pewnosc, ze zginiesz wystarczy wystrzelic jedna perle w sufit aby w niego trafila.
po smierci jestes teleportowany na spawn, ale twoja ostatnia perla jeszcze nie dotarla do sufitu areny, ale jak to zrobi to zostaniesz na niego teleportowany.
mi sie to udalo za pierwszym razem i podwojny sufit ani sciany nic tu nie dadza.
Hmmm... A nie da się wprowadzić tego co jest na Prisonie, na sektorach?
Kiedyś z nudów, wykorzystałem dobrze znany bug, umożliwiający tak jakby niszczenie bloków, i wyrzuciłem perłę przez nią... Perła poleciała, ale mnie nie przeteleportowało po za, bo pojawił się jakiś komunikat o odmowie dostępu. Próbowałem też ją wyrzucić po za dziurę w dachu i było to samo.

Nie dało by się, też tu tego wprowadzić?

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka

(04-23-2017, 09:21)Mati :) napisał(a): Z tymi perlami na pistoletach nie wypali. Szczegolnie gdy szklo jest na suficie. Oraz by to zwiekszylo loganie u innych, np. ktos se rzuci enderperle z reda na ziemie a ma 3hp potem ma z 1-2 i lognie na spawna.
Ech, loganie będzie zawsze... Perły nieco zmienią formę tego logania, ale nie zwiększy... Może nawet zmniejszy.
To nie jest powód, żeby jej nie dodawać...

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#25
Zmniejszy to loganie, jeśli perły nie będą zadawały obrażeń. Np.: Ktoś ma 1hp. Tepa się perłą i deda. Wtedy perły będą bezużyteczne.
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości