Dawno temu...
#11
Na nie, to jest bezsensu...
#12
Aa w sumie sam o tym myślałem kiedyś i na tak [emoji2]

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
#13
(04-20-2017, 22:57)Kacpii1337 napisał(a): Na nie, to jest bezsensu...
Jakieś argumenty?
(04-20-2017, 20:05)CruQ napisał(a): raczej to nie wypali. Nie będę podawał argumentów, ponieważ to nie ma sensu :3
Ale, napisz. Chętnie posłuchamy, czemu to "nie ma sensu"
(04-20-2017, 22:03)Croxx napisał(a): nie, taki efekt masz w vipie - odskoczni
Oj, nie zgodzę się. Efekty się różnią.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#14
Na tak
(tytuł tematu clickbait)
#15
Jestem za! Może dla niektórych zastąpi to loganie.
Niedostępny
#16
Jestem za Smile
Popełniłem samobójstwo, nie żyję.
#17
Jestem na nie. Vip ma odskocznie, ktora dziala tak samo, a to ma byc przywilej vipa
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#18
(04-22-2017, 16:22)HubPlayGames napisał(a): Vip ma odskocznie, ktora dziala tak samo

Nie działa tak samo. Perła ma większy zasięg, nadaje obrażenia, trzeba dokładnie wymierzyć...
+
Vip zawsze ma wyskocznie, a perłę trzeba kupić i jest jednorazowa.


Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#19
Zgodze sie z innymi.
Przez te enderperly mozna sie w blokach zablokowac i na przyklad pewien gracz chce wejsc na dach pewnego budynku i rzuca enderperla i nagle blokuje sie w bloku a ma prawdopodobnie 0,5-5hp i nie moze wpisac spawn i automatycznie deda. Dodajmy tez ze ma w ekwipunku 4 snajperki, shotguna i karabin. Wiadomo pozniej ze jest klotnia. Wiec ogolnie ten pomysl mi sie nie podoba.
Jezeli chodzi o odskocznie to w sumie. Odskocznie uzywasz raz na minute, pozniej trza ja przez 1-2 minuty przeladowac (czy tam 30 sekund) i w sumie enderperla prawie to samo tyle ze ona jest jednorazowo. I tak z enderperla znajac zycie nie wypali. Za arene mozna wyleciec przez szklo (chyba ze cichy pogrubi) ale i tak sie bedzie dalo. Np. na 1a w drzwi budynkow i do srodka.
#20
(04-22-2017, 16:38)Mati :) napisał(a): Zgodze sie z innymi.
Przez te enderperly mozna sie w blokach zablokowac i na przyklad pewien gracz chce wejsc na dach pewnego budynku i rzuca enderperla i nagle blokuje sie w bloku a ma prawdopodobnie 0,5-5hp i nie moze wpisac spawn i automatycznie deda. Dodajmy tez ze ma w ekwipunku 4 snajperki, shotguna i karabin. Wiadomo pozniej ze jest klotnia. Wiec ogolnie ten pomysl mi sie nie podoba.
Jezeli chodzi o odskocznie to w sumie. Odskocznie uzywasz raz na minute, pozniej trza ja przez 1-2 minuty przeladowac (czy tam 30 sekund) i w sumie enderperla prawie to samo tyle ze ona jest jednorazowo. I tak z enderperla znajac zycie nie wypali. Za arene mozna wyleciec przez szklo (chyba ze cichy pogrubi) ale i tak sie bedzie dalo. Np. na 1a w drzwi budynkow i do srodka.

Dziwne argumenty.
To blokowanie to rzadkość, a jeżeli ktoś ma te 0.5-5 HP, to w sumie sam ryzykuje.
Ogólnie to porównywanie perły a odskoczni jest takie nie na miejscu, bo to tak powiedzieć że motor i samochód to jest to samo, bo to i to jedźi.
Zaczynając, to że perła teleportuje a odskocznia wyrzuca w górę.

Koniec dyskusji, czekamy...

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości