Może survival?
#21
(04-19-2017, 16:01)Mateuu napisał(a): Już można by spróbować tego caveblocka bo ciekawe by to było a fani skyblokców by na pewno z chęcią tam zagrali lub nowi gracze.
Caveblokc może być ciekawy tylko czy cichy doda go jako kolejny tryb? Bo wątpię że usunie skyfire lub 1vs1

Po co robić coś prawie identycznego do s1 i s2?
Na wolność to trzeba się chociaż starać...

(04-19-2017, 15:59)Cichusek napisał(a): jak zrobie cos takieg dla kazdego kto sie zglosi, to za chwile mapa bedzie rozwalona.

Ale jak będą cuboidy i reset to już nie...

(04-19-2017, 16:01)Mateuu napisał(a): A rudy nie są za free tylko jest drop, po to żeby osoba która ma x-raya nie wykopała masy diax...

Przecież Sky-Land ma zabezpieczenia przed X-Ray'em
CITY4LIFE
[Obrazek: stream_img.jpg]

#22
(04-19-2017, 16:03)BSRF napisał(a):
(04-19-2017, 16:01)Mateuu napisał(a): Już można by spróbować tego caveblocka bo ciekawe by to było a fani skyblokców by na pewno z chęcią tam zagrali lub nowi gracze.
Caveblokc może być ciekawy tylko czy cichy doda go jako kolejny tryb? Bo wątpię że usunie skyfire lub 1vs1

Po co robić coś prawie identycznego do s1 i s2?
Na wolność to trzeba się chociaż starać...

To mogę cię zapytać po co taki s2? Ludzie lubią tego typu serwery...można zobaczyć ile graczy jest na tych trybach więc to kolejny tryb który by wypalił.
........................................UwU
Niedostępny
#23
Moim zdaniem to dobry pomysl i by rozpromowal te forum Wink
Pozdrawiam
Niedostępny
#24
A, i oczywiście pvp na surowcach byłoby włączone
#25
(04-19-2017, 16:07)Mateuu napisał(a): To mogę cię zapytać po co taki s2? Ludzie lubią tego typu serwery...można zobaczyć ile graczy jest na tych trybach więc to kolejny tryb który by wypalił.
To byłby juz trzeci niemal identyczny tryb...
Ludzie by nie przybyli, tylko część z s1 i s2 by odeszła tam i te dwa tryby by zubożały
CITY4LIFE
[Obrazek: stream_img.jpg]

#26
(04-19-2017, 16:09)BSRF napisał(a):
(04-19-2017, 16:07)Mateuu napisał(a): To mogę cię zapytać po co taki s2? Ludzie lubią tego typu serwery...można zobaczyć ile graczy jest na tych trybach więc to kolejny tryb który by wypalił.
To byłby juz trzeci niemal identyczny tryb...
Ludzie by nie przybyli, tylko część z s1 i s2 by odeszła tam i te dwa tryby by zubożały
A na końcu taki caveblock i tak by był pusty.
Po co robić cały czas tryby oparte na tym samym schemacie? Jeżeli coś się raz czy dwa razy przyjęło to nie znaczy że przyjmie się jeszcze kilka razy. Trochę oryginalności.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#27
(04-19-2017, 16:08)Myszak napisał(a): A, i oczywiście pvp na surowcach byłoby włączone
A właściwie czemu?
Może tylko na cuboidach off?

Podsumujmy:
Nowy tryb (wiemy jak Cichy jest na nie chętny XD):
- Normalny survival
- Cuboidy
- Reset mapy co kilka dni poza cuboidami
- PvP albo off albo tylko poza cubami
CITY4LIFE
[Obrazek: stream_img.jpg]

#28
(04-19-2017, 16:13)BSRF napisał(a):
(04-19-2017, 16:08)Myszak napisał(a): A, i oczywiście pvp na surowcach byłoby włączone
A właściwie czemu?
Może tylko na cuboidach off?

Podsumujmy:
Nowy tryb (wiemy jak Cichy jest na nie chętny XD):
- Normalny survival
- Cuboidy
- Reset mapy co kilka dni poza cuboidami
- PvP albo off albo tylko poza cubami

Niedługo zrobię osobny temat i wszystko tam opiszę
#29
Mnie pomysł się podoba. Mogę pomóc w wykonaniu, oraz zrobić grafiki do prezentacji :>
[Obrazek: 8632a6328d57.png]
Wymienię 100k na classicu za 10 zł PSC.
[Obrazek: 02b1f34083d6.png]
#30
(04-19-2017, 16:14)Myszak napisał(a):
(04-19-2017, 16:13)BSRF napisał(a):
(04-19-2017, 16:08)Myszak napisał(a): A, i oczywiście pvp na surowcach byłoby włączone
A właściwie czemu?
Może tylko na cuboidach off?

Podsumujmy:
Nowy tryb (wiemy jak Cichy jest na nie chętny XD):
- Normalny survival
- Cuboidy
- Reset mapy co kilka dni poza cuboidami
- PvP albo off albo tylko poza cubami

Niedługo zrobię osobny temat i wszystko tam opiszę

Cichy tego trybu nie zrobi bo to 2 wolność...
Tylko że pvp nie jest wszędzie tylko jest arena a mapy nie trzeba restartować bo są tam ogarnięci ludzie i nie rozwalają. Po 2 nie da się restartować mapy i zachować cuby z tego co wiem.
Wątpie że cichy się zgodzi...jak tak bardzo wam zależy to zróbcie własny serwer ;p
........................................UwU
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości