Może survival?
#31
(04-19-2017, 16:18)Mateuu napisał(a):
(04-19-2017, 16:14)Myszak napisał(a):
(04-19-2017, 16:13)BSRF napisał(a):
(04-19-2017, 16:08)Myszak napisał(a): A, i oczywiście pvp na surowcach byłoby włączone
A właściwie czemu?
Może tylko na cuboidach off?

Podsumujmy:
Nowy tryb (wiemy jak Cichy jest na nie chętny XD):
- Normalny survival
- Cuboidy
- Reset mapy co kilka dni poza cuboidami
- PvP albo off albo tylko poza cubami

Niedługo zrobię osobny temat i wszystko tam opiszę

Cichy tego trybu nie zrobi bo to 2 wolność...
Tylko że pvp nie jest wszędzie tylko jest arena a mapy nie trzeba restartować bo są tam ogarnięci ludzie i nie rozwalają. Po 2 nie da się restartować mapy i zachować cuby z tego co wiem.
Wątpie że cichy się zgodzi...jak tak bardzo wam zależy to zróbcie własny serwer ;p

Nie napisał tego, że nie zrobi Tongue To, że Ty go nie chcesz, nie znaczy, że inni go nie chcą. Warto spróbować
[Obrazek: 8632a6328d57.png]
Wymienię 100k na classicu za 10 zł PSC.
[Obrazek: 02b1f34083d6.png]
#32
Sky-Land potrzebuje nowego trybu, który nie jest minigrą.
Pokusiłbym się nawet o usunięcie SkyFire na rzecz Survivalu. Po co ma stać pusty serwer?
CITY4LIFE
[Obrazek: stream_img.jpg]

#33
(04-19-2017, 16:23)#Anonymous napisał(a): Nie napisał tego, że nie zrobi Tongue To, że Ty go nie chcesz, nie znaczy, że inni go nie chcą. Warto spróbować

Napisał że nie potrzebna taka 2 wolność...jak chcecie survival zapraszamy na /wolnosc Wink



(04-19-2017, 16:26)BSRF napisał(a): Pokusiłbym się nawet o usunięcie SkyFire na rzecz Survivalu. Po co ma stać pusty serwer?

Nie jedni próbowali i się nie udało...
........................................UwU
Niedostępny
#34
(04-19-2017, 16:30)Mateuu napisał(a):
(04-19-2017, 16:23)#Anonymous napisał(a): Nie napisał tego, że nie zrobi Tongue To, że Ty go nie chcesz, nie znaczy, że inni go nie chcą. Warto spróbować

Napisał że nie potrzebna taka 2 wolność...jak chcecie survival zapraszamy na /wolnosc Wink



(04-19-2017, 16:26)BSRF napisał(a): Pokusiłbym się nawet o usunięcie SkyFire na rzecz Survivalu. Po co ma stać pusty serwer?

Nie jedni próbowali i się nie udało...

Skoro mnie zapraszasz na wolność, to zdobądź ją za mnie, bo nie chcę siedzieć miesiącami na prisonie żeby pograć na survivalu. A jeśli przekonujesz mnie do zrobienia własnego serwera to po co tu są te wszystkie tryby? Przecież jak ktoś chce grać załóżmy na classicu to niech sobie założy swój serwer. Powtórzę jeszcze raz: to, że Ty nie chcesz tam grać, nie znaczy, że inni nie chcą. Ja na przykład nie chcę cave'a, jak go chcesz, to załóż swój serwer - zastanów się czasami co piszesz. Nikt nie zmusza cię do grania na survivalu Tongue
[Obrazek: 8632a6328d57.png]
Wymienię 100k na classicu za 10 zł PSC.
[Obrazek: 02b1f34083d6.png]
#35
Dobra, spokój, Cichy zamknij temat, ja zrobię prezentację i tam będą opinie. Anonimus chodź na PW, napiszę ci te grafy
#36
(04-19-2017, 16:13)BSRF napisał(a): - Cuboidy
- Reset mapy co kilka dni poza cuboidami

nie da sie tak resetowac, chcialem to zrobic na wolnosci.
jesli mapa sie bedzie resetowala co kilka dni (byla mowa o 3), to proponuje zaczac budowac domki na mapie surowcowej classica.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości