Może survival?
#1
Na tym 1vs1 nikt nie gra, topka nie zmienia się w ogóle, ten tryb nie ma sensu :/ Może by zastąpić go zwykłym survivalem, bez dropu, bez zbędnych dodatków, bez zabezpieczeń budowli (za niszczenie czyichś budowli byłby ban), ogólnie na tym trybie whitelista byłaby włączona, aby pierwszy lepszy gracz nieznający zasad o budowlach nie mógłby tam wejść. Na whitelistę można się dostać przez zgłoszenie na forum. A jeśli nie chcesz usuwać 1vs1 to mógłbyś dodać osobny survival. Tak wiem, że takie coś jest na wolności na prisonie, ale tam są darmowe rudy itp.
#2
Na SkyFire też nikt nie gra, a jest.
Ogólnie, to 1vs1 to dobry tryb i nie ma sensu usuwać. Nie zależy się spodziewać tłumów.

Lepiej dodawać niż zamieniać...

A co do tego Survivalu, to nie jestem przekonany... Wystarczy spojrzeć co się dzieje na Wolności.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#3
(04-19-2017, 14:40)Tails napisał(a): Na SkyFire też nikt nie gra, a jest.
Ogólnie, to 1vs1 to dobry tryb i nie ma sensu usuwać. Nie zależy się spodziewać tłumów.

Lepiej dodawać niż zamieniać...

A co do tego Survivalu, to nie jestem przekonany... Wystarczy spojrzeć co się dzieje na Wolności.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka

No ale na taki survival nie każdy mógłby wejść, tylko zgłoszeni gracze, aby mieć pewność, że budowle nie zostaną zniszczone przez randomów nieznających zasad. To można dodać surva
#4
Jestem za, ten tryb 1vs1 nie wypalił bo nie da sie grać samemu a nawet jak jest pare osób to bijesz sie ciągle z tymi samymi.
Na survivalu bedzie możliwość grania "solo" wiec napewno znajdzie sie ktoś kto tam bedzie grał.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
#5
Równie dobrze można coś na localhoscie lub Hamachi zrobić.

I tak nie ma to sensu, bo zaraz będzie spam typu: "jak wejść na survival?!?, Czemu nie działa survival", a potem i tak prawdopodobnie trafi się ktoś kto to wszystko zepsuje.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka

Nie jest to zły pomysł, ale to prawdopodobnie nie wypali.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#6
Ja ogolem bym chcial jakis caveblock (to samo co skyblock, tylko masz wszedzie jaskinie). SkyFire to tryb na ktorym ktos byl dwa lata temu (wtedy gdy powstalo), wiec z sensem bedzie jego usuniecie.
#7
(04-19-2017, 14:43)Tails napisał(a): Równie dobrze można coś na localhoscie lub Hamachi zrobić.

I tak nie ma to sensu, bo zaraz będzie spam typu: "jak wejść na survival?!?, Czemu nie działa survival", a potem i tak prawdopodobnie trafi się ktoś kto to wszystko zepsuje.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka

Nie jest to zły pomysł, ale to prawdopodobnie nie wypali.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka

No i jak ktoś zniszczy to zostaje permanentnie usunięty z whitelisty i tyle, podobnie jak za cheaty. Na hamachi nie wejdzie aż tyle osób. Warto spróbować. A takie pytania to nie powód, by rezygnować

(04-19-2017, 14:47)Mati :) napisał(a): Ja ogolem bym chcial jakis caveblock (to samo co skyblock, tylko masz wszedzie jaskinie). SkyFire to tryb na ktorym ktos byl dwa lata temu (wtedy gdy powstalo), wiec z sensem bedzie jego usuniecie.

A piszemy o 1vs1 i survivalu czy skyfire i jakimś cave? No właśnie
#8
W sumie, to mamy taką Wolność i jest ona bardzo podobna do tego co mówisz.

Jak tak patrzę co piszesz, to lepiej zrobić bez whitelisty, bo spoko i tak większość będzie na nią dodawana + Cichusek będzie miał dodatkową robotę.

Powtórzę... Nie jest to zły pomysł, ale trzeba to mądrze zaplanować i wykonać, bo takie serwery z zwykłym survivalem szybko się nudzą i są do kitu. Działa to na zasadzie: kto pierwszy ten lepszy... Puste kopalnie, brak zwierząt, drzew, nie zbalansowana gra

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#9
(04-19-2017, 14:52)Tails napisał(a): W sumie, to mamy taką Wolność i jest ona bardzo podobna do tego co mówisz.

Jak tak patrzę co piszesz, to lepiej zrobić bez whitelisty, bo spoko i tak większość będzie na nią dodawana + Cichusek będzie miał dodatkową robotę.

Powtórzę... Nie jest to zły pomysł, ale trzeba to mądrze zaplanować i wykonać, bo takie serwery z zwykłym survivalem szybko się nudzą i są do kitu.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka

Więc zacznę planować, temat w sumie można zamknąć, whiteliste proponuję zostawić i dać jedną osobę (może nawet hub) upoważnioną do dodawania do niej. Niedługo napiszę osobny temat z wszystkimi planami itp
#10
Ale w sumie... Mamy już wolność. To też tryb tylko dla nielicznych.
A po za tym problemy które już wypisałem.

Musiałbyś nieźle pomyśleć, a znając Cichuska to on i tak się nie zgodzi.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości