Male pytanie :D do cichego najlepiej
#11
prawda jest to ! ze myślałaś ze mnie zniszczysz swoimi kłamstwami !! a tu dupa ludzie widza jaki naprawdę jestem ! i twoje kłamliwe oskarżenia nie pomogły ! jak pisałem z iamem na początku to nie wiedzialem o co mu chodzi o co on jest zly na mnie a tu pisze mi takie zeczy potem !!!! to mi kopara opadla jak czytam takie kłamstwa na mój temat i dziwnym trafem zawsze ty je rozsiewasz nigdy nie słyszałem żeby ktoś inny okłamał na mój temat kogoś zawsze pojawiało sie magda mi pisała !!! tak ze dla mnie jesteś skończona ! i coraz więcej osób na serwie to wie ci co dlużej graja ! a ci nowi sami się przekonają !

koniec dyskusji na twój temat bo mi się rzygać tobą chce ! czekam na odpowiedz co do napisów na działkach od cichego
[Obrazek: 30j1v9e.jpg]
#12
Meh... Ten temat to jedna wielka g...burza, zamiast się pogodzić bo są święta to wy się mocniej zaczynacie kłócić, do zamknięcia... Odpowiadając na twoje pytanie, moim zdaniem dostaniesz bana za prowokacje, która jest dosyć wyraźna...
#13
czy napis 123 klamie to prowokacja do czegos ? moim zdaniem to poprostu zwykly napis ! niby kogo to prowokuje ? czy gra ktos na nicku 123 ? skoro tak to on moze mnie zglaszac tak mi sie wydaje co nie ?
zreszta zobaczymy co cichy uzna czy to jest obrazliwe czy nie czy kwalifikuje sie na bana czy nie ale wiekszosc graczy twierdzi ze to nie jest obrazliwe
[Obrazek: 30j1v9e.jpg]
#14
Moim zdaniem jest to obrazliwe.
Pozdrawiam
Niedostępny
#15
Mati, po prostu usuń te napisy, bo zobacz jaką wywołały kłótnie...
Prawda że nie napisałeś jej nicku, ale te 123 wielu będzie kojarzyć właśnie z nią...
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#16
(04-16-2017, 17:09)mati2710 napisał(a): co mnie to obchodzi kto cos wie czy nie wie ! nie ma tam żadnej treści obraźliwej . nie ma żadnego nicku podanego .

moze nie ma tam konkretnej tresci, ale sam wiesz co oznacza ten napis i wiesz, ze jest to obraza.
wiec chyba wydaje sie byc dosyc oczywiste, ze nie wolno tego robic.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości