.
#1
Jeżeli chcesz na kogoś złożyć skargę, zastosuj się do poniższego wzoru. W przeciwnym wypadku Twój temat może zostać usunięty lub zignorowany.

Wzór:
Twój nick: Magda123love
Nick oskarżonego: mati271027 i mati2710
Opis sytuacji: to przechodzi ludzkie pojecie zrobil mk i mnie obraza dalej
Dowód/Screen:


Załączone pliki Miniatury
   
Podjęłam się wyzwania:
Nie będę robić błędów ortograficznych !!!

* komu podoba się sygna daje + Wink
#2
ludzkie pojecie to przechodzi tylko twoja fałszywość !!! jesteś jedyna osoba na tym serwie która tak potrafi obrabiać dupę Smile najpierw hubowi nagadywalas na mnie potem iamowi Big Grin mam ss przyznal sie co gadalas mu na moj tema ! jestes nic niewartym bachorem !tak ze to ze mam bana na 3 dni za obrazę cb to trudno warto bylo Smile takiego bachora jak ty powinni banowac permem za zachowanie ! a sprawa mk tych kont juz byla Smile i zostalo zgloszone gra 2 osob z jednego ip . tak ze pozdrawia cie mati2710 Smile i zegna G.
[Obrazek: 30j1v9e.jpg]
#3
jak tak mk robi to perma dostacv powinien
#4
i nie widzę tu żadnej obrazy Smile żadnego brzydkiego słowa wiec nie rozumiem zgloszenia Smile 123 wielkie G.. to zadna obraza Smile
[Obrazek: 30j1v9e.jpg]
#5
zobaczymy co na to cichusek
Podjęłam się wyzwania:
Nie będę robić błędów ortograficznych !!!

* komu podoba się sygna daje + Wink
#6
pawcio Smile masz kuzyna albo kuzynke albo siostre? ? chyba nie masz Big Grin co jesli bys mial i on tez by chcial grac na skylandzie Big Grin odrazu perma dla was 2 ? Shocked ciekawe rozumienie masz Big Grin
[Obrazek: 30j1v9e.jpg]
#7
(04-16-2017, 12:38)pawcio890 napisał(a): jak tak mk robi to perma dostacv powinien
Czyli w sumie ty tez z siostra.
Prosze cie, zastanow sie najpierw czy piszesz z sensem. Znowu robisz spamy w innych watkach. Moze ban na tydzien/dwa by cie nauczyl czegos. Za obraze i multikonto nie ma perma. Jakby bylo, ze np. 5 banow za obraze i za multikonto to prawdopodobienstwo bedzie perma. Takto jak to nawet multikonto nie jest to podszywka.
#8
plus obraza matiego mnie w tym watku
Podjęłam się wyzwania:
Nie będę robić błędów ortograficznych !!!

* komu podoba się sygna daje + Wink
#9
(04-16-2017, 12:50)mati2710 napisał(a): pawcio Smile masz kuzyna albo kuzynke albo siostre? ? chyba nie masz Big Grin co jesli bys mial i on tez by chcial grac na skylandzie Big Grin odrazu perma dla was 2 ? Shocked ciekawe rozumienie masz Big Grin

w takich sytuacjach jak jedna osoba np. cheatuje, to zazwyczaj oba konta dostaja bana.
skoro ty obrazales na swoim koncie i dostales bana, a potem twoj "kuzyn, kuzynka albo siostra" obrazal/a ja raz jeszcze w dodatku dokladnie w taki sam sposob, to oboje dostaniecie bana, bo wyglada mi to na multikonto i nim jest.

mati271027 zostal zbanowany na zawsze, a twoje konto tym razem zostalo zbanowane na caly serwer na 8 dni.


(04-16-2017, 12:53)Mati :) napisał(a): Za obraze i multikonto nie ma perma. Jakby bylo, ze np. 5 banow za obraze i za multikonto to prawdopodobienstwo bedzie perma. Takto jak to nawet multikonto nie jest to podszywka.

jak ktos sie nie stosuje do kary i robi multikonta, to moze dostac perma.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości