Przypomnienie hasła
#1
Witam,
po kilku latach powróciłem do gry w Minecrafta ze znajomymi. Grając pod nickiem dombys zarejestrowałem się na Waszym serwerze i grałem m.in. z graczem o nicku popcorn134. W okresie, który spędziłem na grze, nie kupowałem premium ani przedmiotów ze sklepu SMS, więc nie posiadam fizycznej możliwości sprawdzenia wierności tych słów w postaci numeru telefonu (przynajmniej ja o takiej sytuacji nie pamiętam) Nie posiadam też screenshotów (możliwe, że są na starym komputerze, do którego nie mam dostępu), które poparłyby moje słowa.
W tej chwili (kilka dni temu) wróciłem do gry pod nickiem Eichmann, gdyż wraz z wyżej wymienionym popcorn134, chcieliśmy wrócić wspólnie do gry w Minecrafta.
Tutaj mam pytanie: Czy jest możliwość odzyskania starego hasła do konta i połączenia kont - przeniesienia poziomu, ekwipunku (opróżniony do skrzyni na wyspie popcorn'a134) oraz statusu (członkostwa w wyspie gracza popcorn134) na konto o nicku dombys ?
Jedyna opcją, która mogłaby potwierdzić moje słowa, jest poświadczenie przez gracza popcorn134 moich słów, gdyż gram i grałem na kliencie od Zyczu a na profilu Mojang oraz Minecrafta nie figuruje mój nick (screenshot; z powodu danych osobowych załączam tylko screen ze strony https://minecraft.net/pl-pl) oraz nie posiadam wymienionych przez Administrację środków pozwalających na pełnoprawne potwierdzenie autentyczności moich słów.
Prosiłbym o napisanie w jakiej formie miałoby takie poświadczenie wyglądać (rozmowa na TeamSpeak'u 3, pisemna forma na Facebooku z podaniem nazwiska osoby piszącej - zrzut ekranu czatu rozmowy), jeżeli jest taka możliwość.

Krótko i na temat:
Premium: Brak
Nick: dombys/Eichmann
Dowody: Wyżej wymienione powody ich braku/niedostępności
#2
troche sie rozpisales, ale chyba niepotrzebnie.
ogolnie rzecz biorac, to uznaje tylko dwa dowody potwierdzajace przynaleznosc czyjegos konta do osoby.
jednym z nich jest numer telefonu (wystarczy 6 pierwszych cyfr) z ktorego bylo cokolwiek kiedys u nas kupowane albo sam screen ze strony mojangu, jezeli gracz posiada premium.
mozna jeszcze porownywac adresy IP z forum i z gry, ale z tego co widze, to u ciebie jest on zmienny a w dodatku dosyc dlugo nie grales.

wszelkie potwierdzenia od znajomych, czy jakies rozmowy na czacie albo facebooku nic mi nie dadza, bo przeciez nie znam waszych nazwisk.
nawet na samym screenie z gry nie jest nigdzie napisane, ze to twoje konto.
prawda jest taka, ze kazdy w takim przypadku moglby powiedziec "to moje konto, mialem na nim xyz, moj kolega to potwierdzi".

a jesli chodzi o dwa nicki, to bez konta premium sama zmiana nicku nie jest dozwolona i jest przez nas brana za multikonto.
natomiast jezeli na stary nick nie mogles sie zalogowac (czyjkolwiek on byl) i nie mozesz udowodnic, ze nalezal on do ciebie, to mozesz grac na nowym nicku, ale nic ci nie moge na niego przeniesc ani dac.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości