Oszustwo na ogromną skalę
#1
Twój nick: xAnonymouss
Nick oskarżonego: Maciek_lol
Opis sytuacji: Oszustwo na ogromną skalę. Sama działka z itemkami była warta ponad milion $. Dużo czasu zajęło mi zbieranie itemków i budowa. Gracz zgodził się na oddanie jego wszystkich itemków mnie, oraz permanentne zbanowanie go w przypadku oszustwa
Dowód/Screen: Film: https://youtu.be/8bNf8gTyVCI


Czy jest możliwość dania mi 1,5 mln $ zamiast jego itemów i zwrotu działki? Oczywiście proszę o perm bana dla niego, i sprawdzenie czy w międzyczasie nie zrobił multikonta.
[Obrazek: 8632a6328d57.png]
Wymienię 100k na classicu za 10 zł PSC.
[Obrazek: 02b1f34083d6.png]
#2
Chyba nie mial on takiej kwoty pieniedzy i zapewnie dostaniesz dzialke.
Pozdrawiam
Niedostępny
#3
(04-09-2017, 12:15)miecz19 napisał(a): Chyba nie mial on takiej kwoty pieniedzy i zapewnie dostaniesz dzialke.

No przecież się do tego przyznał ;_; Nie spamuj
[Obrazek: 8632a6328d57.png]
Wymienię 100k na classicu za 10 zł PSC.
[Obrazek: 02b1f34083d6.png]
#4
no sprawa nieciekawie wyglada.
gracz, ktory cie oszukal wyczyscil cala dzialke (jest pusta), a nie mial nawet ulamka tej kwoty na koncie, ktora ty sobie od niego zyczyles.
bylo to multikonto gracza BendriX i w sumie to troche uczciwe skoro sie na to zgodzil aby ci oddac jego przedmioty, niestety nie mial ich zbyt wiele.
prawdopodobnie malo co ci ukradl, tylko po prostu chcial cie wkurzyc.
zostal zbanowany na zawsze, na twoje konto przelalem ci cos okolo 24,5 tys z jego konta i dostales jego cala dzialke, a takze itemki z eq i enderchestu.
chociaz nie wiem czy ta dzialka nalezala w ogole do niego, bo tabliczki byly podpisane kolorami, a sam nie ma aktualnie zadnej rangi, ale byl jej wlascicielem.

nie moge od tak dac ci 1,5mln, bo przeciez to nie jest mozliwe.
jakbys sobie od kogos zazyczyl 10mln za dzialke, a gracz by cie oszukal majac puste konto i nawet jakby sie zgodzil na danie ci tylu pieniedzy, to bym je musial sztucznie wygenerowac co jest w ogole nie do pomyslenia.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#5
(04-09-2017, 13:06)Cichusek napisał(a): no sprawa nieciekawie wyglada.
gracz, ktory cie oszukal wyczyscil cala dzialke (jest pusta), a nie mial nawet ulamka tej kwoty na koncie, ktora ty sobie od niego zyczyles.
bylo to multikonto gracza BendriX i w sumie to troche uczciwe skoro sie na to zgodzil aby ci oddac jego przedmioty, niestety nie mial ich zbyt wiele.
prawdopodobnie malo co ci ukradl, tylko po prostu chcial cie wkurzyc.
zostal zbanowany na zawsze, na twoje konto przelalem ci cos okolo 24,5 tys z jego konta i dostales jego cala dzialke, a takze itemki z eq i enderchestu.
chociaz nie wiem czy ta dzialka nalezala w ogole do niego, bo tabliczki byly podpisane kolorami, a sam nie ma aktualnie zadnej rangi, ale byl jej wlascicielem.

nie moge od tak dac ci 1,5mln, bo przeciez to nie jest mozliwe.
jakbys sobie od kogos zazyczyl 10mln za dzialke, a gracz by cie oszukal majac puste konto i nawet jakby sie zgodzil na danie ci tylu pieniedzy, to bym je musial sztucznie wygenerowac co jest w ogole nie do pomyslenia.

Hmm, a może zapisał Ci się backup z przed kilku dni (nawet z dzisiaj rana), i skopiowałbyś jakoś tą moją działkę...? Włożyłem w nią bardzo dużo pracy, budowa zajęła mi kilka tygodni, jej wartość jak pisałem to ponad milion $


//edit
Hm, ale możesz sprawdzić wartość tej działki, nie był to domek z ziemi za który chciałem 1,5 miliona $, tylko wielka, rozbudowana działka, z bardzo cennymi rzeczami
[Obrazek: 8632a6328d57.png]
Wymienię 100k na classicu za 10 zł PSC.
[Obrazek: 02b1f34083d6.png]
#6
(04-09-2017, 13:08)#Anonymous napisał(a):
(04-09-2017, 13:06)Cichusek napisał(a): no sprawa nieciekawie wyglada.
gracz, ktory cie oszukal wyczyscil cala dzialke (jest pusta), a nie mial nawet ulamka tej kwoty na koncie, ktora ty sobie od niego zyczyles.
bylo to multikonto gracza BendriX i w sumie to troche uczciwe skoro sie na to zgodzil aby ci oddac jego przedmioty, niestety nie mial ich zbyt wiele.
prawdopodobnie malo co ci ukradl, tylko po prostu chcial cie wkurzyc.
zostal zbanowany na zawsze, na twoje konto przelalem ci cos okolo 24,5 tys z jego konta i dostales jego cala dzialke, a takze itemki z eq i enderchestu.
chociaz nie wiem czy ta dzialka nalezala w ogole do niego, bo tabliczki byly podpisane kolorami, a sam nie ma aktualnie zadnej rangi, ale byl jej wlascicielem.

nie moge od tak dac ci 1,5mln, bo przeciez to nie jest mozliwe.
jakbys sobie od kogos zazyczyl 10mln za dzialke, a gracz by cie oszukal majac puste konto i nawet jakby sie zgodzil na danie ci tylu pieniedzy, to bym je musial sztucznie wygenerowac co jest w ogole nie do pomyslenia.

Hmm, a może zapisał Ci się backup z przed kilku dni (nawet z dzisiaj rana), i skopiowałbyś jakoś tą moją działkę...? Włożyłem w nią bardzo dużo pracy, budowa zajęła mi kilka tygodni, jej wartość jak pisałem to ponad milion $

raczej tez nie moge tego zrobic.
przed oszustwem mogles oproznic wszystkie swoje skrzynki i zabrac cenniejsze przedmioty (nie ma ich na filmie), a po wgraniu twojej starej dzialki one zapewne by tam z powrotem sie znalazly i mialbys je podwojnie.
nie wiem czy cos zabrales, ale nawet jakby to bylo przez ciebie i bendrixa ukartowane, to wlasnie z takiego powodu nie moglbym tego przywrocic.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#7
Właśnie nie chciałem ich brać bo działka straciłaby na wartości... W tym momencie jestem ponad milion $ w plecy. Nie miałbym po co tego robić. Chciałem po prostu sprzedać działkę

A może to multikonto miało jeszcze coś cennego?
//Edit
Maciek_lol dostał bana z małej litery
//Edit:2
Wartość tej działki to około 150k..
//Edit:3
Gdyby było to ukartowane, to on nie dostałby perma, a ja bym na tym zarobił. Aktualnie jestem ponad milion $ w plecy, więc nie może być to ukartowane Tongue
[Obrazek: 8632a6328d57.png]
Wymienię 100k na classicu za 10 zł PSC.
[Obrazek: 02b1f34083d6.png]
#8
Ale ta działka była moja kupiłem ją od mati1889

Więc bardzo proszę o oddanie działki kupiłem ją od mati1889 lub mat1888 jest vipem
#9
Nikt Ci nie odda działki...
#10
(04-09-2017, 13:44)Kacpii1337 napisał(a): Nikt Ci nie odda działki...

Możesz się nie wypowiadać jeśli temat nie dotyczy Ciebie? Gdyby Ciebie ktoś oszukał na tak wysoką skalę, również byś prosił o zwrot. Zrozum, że to nie jest kwestia 10k, tylko 1 mln.
[Obrazek: 8632a6328d57.png]
Wymienię 100k na classicu za 10 zł PSC.
[Obrazek: 02b1f34083d6.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości