Kradziesz chyba Cichusek
#1
Ostatnio zginal mi miecz 5/2/2/3/3 i podejrzewam ze to ty chyba cichusek poniewaz nie mialem nikogo. Dodanego do dzialki a zginal
#2
Cichusek na pewno nie wziął tego miecza dla siebie, może była jakaś skarga na ciebie i w tej skardze oszukałeś kogoś na ten miecz. Zaraz dokonam szybkiego researchu.
#3
(04-04-2017, 19:42)adiwaucie napisał(a): Ostatnio zginal mi miecz 5/2/2/3/3 i podejrzewam ze to ty chyba cichusek poniewaz nie mialem nikogo. Dodanego do dzialki a zginal
Powiedz mi, po co Cichuskowi twój miecz? Może poprostu gdzieś go straciłeś, sprzedałeś lub odłożyłeś i zapomniałeś o tym.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#4
Po szybkim researchu stwierdzam, że jest duże prawdopodobieństwo zgubienia tego miecza przez ciebie. Na pewno Cichusek Ci go nie "ukradł" tego możesz być pewny. Przeszukaj jeszcze raz wszystkie skrzynie.
#5
Musiales go gdzies wlozyc a teraz nie pamietasz gdzie. Po co cichuskowi twoj miecz? :p
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#6
po prostu cichusek zwrócił miecz włascicielowi, którego zabiłeś na cheatach? ponieważ wątpię żebyś się takowego miecza dorobił
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#7
hhahah ten wątek chyba wygrał Heart
Navigare necesse est, vivere non est necesse
Niedostępny
#8
Tak to na pewno Cichy, Hub banuj tego złego gracza!!!!!?1!1!11!oneoneone
No myśl ty człowieku, po co miałby cie okrdać?
CITY4LIFE
[Obrazek: stream_img.jpg]

#9
A od kiedy cichy kradnie?Jakoś od lat takich wątków nie było lol XDDD


Słaba pamięć?Zapisywać trzeba
#10
Dobra już nie powtarzajcie się wszyscy.
Navigare necesse est, vivere non est necesse
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości