Pytanie
#1
Mam pytanie.
Długo mnie to zastanawiało czy za tqkie rzeczy może być ban. Np: klawisz (C1:0)(speedhack), F3+B(cos podobnego do tracer moda), (M1:1)(auto strefa. Nie powiem oczywiscie jakimi klawiszami sie ją włącza, gdyz jak bym powiedzial to by wsztscy korzystali Tongue)
Co do klatiszy F3+... jest ich wiecej ale nie bede wymienial.
D
P.S. Odnosząc sie do auto strefy nie korzystałem.
Wiem jeszcze że jest jakiś klawisz który daje takie czit jak auto tool ale to chyba tylko na nowszych wersjach i nie wiem jak go używać.

Wysłane z mojego LG-K430 przy użyciu Tapatalka
#2
nie ma czegos takiego jak speedhack i auto strefa (cokolwiek to znaczy).
w oryginalnej wersji gry sa tylko te skroty F3+cos http://minecraft-pl.gamepedia.com/Skr%C3...klawiszowe
a w aktualnej na ktorej dziala serwer jest ich malo.

twoj tracer mod, to tzw hitboksy, ktore zaznaczaja ramke w okol jakiegos moba, ale nie generuja kresek prowadzacych do nich ani nie przenikaja przez sciany tak jak w cheatach.
ja np. uzywam opcji F3+H, ktory w nazwie przedmiotu (po najechaniu myszka) pokazuje jego id, co jest przydatne przy tworzeniu sklepikow tabliczkowych.

na wersji 1.7 dziala jeszcze np. F3+A, F3+P, a reszta jest juz praktycznie nieprzydatna.
wiec nie wiem skad wziales pozostale te mody, ale prawdopodobnie uzywasz jakiegos cheatu lub modu, ktory ci to dodal i jest to zabronione.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości