Oszust kat99
#1
Twój nick: zunek
Nick oskarżonego: kat99
Opis sytuacji: Chciałem kupić miecz, ogłosiłem się na czacie, zgłosił się kat99, umówiliśmy się na 24k, zapłaciłem mu, a ten po prostu napisał nara i wyszedł z pokoju, gdy napisałem mu, że zgłaszam skargę wyszedł z gry Smile Proszę zrobić coś z tym graczem.
Dowód/Screen: Screeny w załącznikach


Załączone pliki Miniatury
   
#2
(04-02-2017, 08:49)Mati :) napisał(a): Troche slabe dowody. Nastepnym razem nagraj go.
Na moje oko, te dowody są wystarczające... To "nara" mówi wszystko.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#3
(04-02-2017, 08:49)Mati :) napisał(a): Troche slabe dowody. Nastepnym razem nagraj go.

Dlaczego słabe? (No może trochę racji masz żeby nagrać) przecież nawet wystarczające do dostania bana.
#4
Wszystko można sprawdzić w logach, że kasa poszła, nikt za darmo 24k nie daje...
#5
Logi zapisują tylko twoją datę wejścia, wyjścia i chat. Dowody są za słabe gracz nie zostanie zbanowany, następnym razem nagrywaj całe zajście(polecam darmowy program OBS albo Bandican)

(04-02-2017, 08:51)Tails napisał(a): Na moje oko, te dowody są wystarczające... To "nara" mówi wszystko.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka

Nie widać momentu kw którym gracze się spotkali żeby się wymienić, nara mógł napisać bo może myślał, że na /r ma jakiegoś kolegę. W tym przypadku nikt wie jak było, prócz tej dwójki.
#6
Ta wiesz, nikt nie pomyślał o nagrywaniu, bo nie pomyślałem ze po prostu weźmie te 24k i napisze nara. Według mnie, to nara to takie dziwne, nie
#7
Może i jest dziwne, ale równie dobrze mógł dać Ci ten miecz a ty chcesz teraz wyłudzić pieniądze. Te "nara" mógł napisać też po udanej transakcji, tak btw do nagrywania, ja nagrywam każdą wymianę i jak ktoś jest uczciwy to nagranie usuwam.
#8
zostal zbanowany na 8 dni.
korzystaj z wymieniarek..
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości