Wlamanie Na Konto
#1
Moj nick: FunnyMouth
nick oskarzonego: szymkuXD
Opis sytuacji: Witam Chcialbym Zglosic Ze gracz o nicku szymkuXD wlamal mi sie na konto zabral wszystko i zmienil haslo. Po chwili zmienil na wczesniejsze haslo i oddal 2 dzialki ale 3 z domkiem i itemkami nie oddal i zabral cala kase jaka mialem. I ludzie z serwera moga potwierdzic ze bo moja dzialka to tepali sie do mnie do sklepu i widzieli ze tam wchodzilem i wlasciciel serwera moze sprawdzic z jakiego ip wyszedlem z dzialki. (przepraszam za bledy ale nie mieszkam w polce)
Dowod/screen: logi serwera
#2
Potwierdzam wlamanie
Pozdrawiam
Niedostępny
#3
Skąd znał twoje hasło? Logi nie mogą być dowodem... Ale IP się da sprawdzić, to jest akurat fakt.
#4
Ogólnie polecam sobie dodac jakis fajny jezyk typu arabski i miec arabskie haslo
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#5
Nie mam pojecia skad znal moje haslo nikomu nie powiedzialem
#6
(03-31-2017, 21:45)RumburRak napisał(a): Ogólnie polecam sobie dodac jakis fajny jezyk typu arabski i miec arabskie haslo

XDDD
Chyba ty tez masz jakies arabskie xd
Pozdrawiam
Niedostępny
#7
Poprostu miales "polskie" latwe haslo
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#8
Potwierdzam. szymkuXD pisał do mnie z konta FunnyMouth. Mamy wspólne działki. Na własne oczy widziałem jak gracz okradał nas. Nie chodzi tu o kradzież jednego przedmiotu, czy kilku, tylko o cały majątek. Dokładne przeanalizowanie logów serwera powinno wykazać, że szymkuXD, opuścił działkę ze swojego IP. Proszę w imieniu moim i FunnyMouth o rozwiązanie sprawy. Wiem, że szukanie w logach, nie należy do najprzyjemniejszych rzeczy, ale na screenach, nie da się nic udowodnić w tym przypadku... Pozdrawiam, superyankes.
Jestem zwykłym graczem ze zwykłym domem. Pracuję w zwykłej pracy za zwykłe pieniądze. Zwyczajnie jem, zwyczajnie gram. Po prostu jestem zwyczajny.
#9
Ale zrozum, że logi nie mogą być dowodem... I chyba na logach nie widać takich rzeczy.
#10
na logach niestety nie widac wpisywanych komend, jest tylko publiczny czat, adres IP i godziny.
sprawdzilem ostatnie kilka dni twoich logowan na serwer i zawsze wchodziles z tego samego adresu IP, ktory masz na forum.
dzisiaj wszedles pare razy z adresu, ktorego uzywal tez szymku, wiec zostal za to zbanowany.
zmienial tez haslo 2 razy tak jak napisales, a potem ty zmieniles je na sam koniec trzeci raz.
widzialem tez, jak piszesz to na czacie z konta gandalfa (multikonta sa zabronione!), ze cie okrada.
wiec zostal zbanowany na 10 dni, a dzialka tobie oddana.
pare dni temu jej nie mial jak go ostatnio sprawdzalem, wiec zapewne jest ona twoja.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości