Propka
#1
Proponuje dodać w zaznaczonym miejscu wyszukiwarkę nicków, żeby łatwiej się szukało banów. (Sorki za składnie, ale nie mam siły dziś myśleć xD)

[Obrazek: 8L5s8jj.png]
#2
Star 
Dobry pomysł jestem za
Zawsze i wszędzie Sstar będzie.
Pozdrawiam.
#3
Z tego co pamiętam, była taka propozycja. W prawdzie, nie do banów, ale do rankingu PvP z pistoletami. Nie dało się tego dodać.

Tutaj zapewne będzie podobnie...

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#4
Jestem za
#5
(03-30-2017, 12:57)Tails napisał(a): Z tego co pamiętam, była taka propozycja. W prawdzie, nie do banów, ale do rankingu PvP z pistoletami. Nie dało się tego dodać.

Tutaj zapewne będzie podobnie...

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka

Hmm... z tego co wiem to Hub i Cichusek mają takie coś, więc w czym problem dodać to dla normalnych graczy?
#6
(03-30-2017, 13:00)Kacpi ^^ napisał(a):
(03-30-2017, 12:57)Tails napisał(a): Z tego co pamiętam, była taka propozycja. W prawdzie, nie do banów, ale do rankingu PvP z pistoletami. Nie dało się tego dodać.

Tutaj zapewne będzie podobnie...

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka

Hmm... z tego co wiem to Hub i Cichusek mają takie coś, więc w czym problem dodać to dla normalnych graczy?
Hub nie ma. Cichusek (prawdopodobnie) ma to wszystko tak ładnie zapisane w plikach . txt [emoji14]

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#7
Cichusek poprostu nie potrafi tego zrobić.
http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=14961

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#8
na stronie glownej tego nie ma, nie moge takiej wyszukiwarki wprowadzic.
kiedys zrobilem inny system w ktorym jest taka wyszukiwarka lacznie z historia banow, ale jak na razie nie jest on upubliczniony, przynajmniej dla wiekszosci osob.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości