Smieszna komenda.
#11
Albo inaczej...
Kazdy kto by wpisal /prezent to by dostal jakis item gdzie wszedzie go moze zdobyc *myslac ze wyjdzie z /prezent jakis nwm diax* a tam np. dirt z napisem Prima Aprilis a na chacie to samo...
#12
Już zamiast komendy /prezent jakaś inna, bo prezent to tak jakoś... Ehh...

Może /op lub /ban ? [emoji14]

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#13
albo jakas trudna /wr3rq3rqwdqwrq2er3r3qrwq
i za to np dirt xDD to by byla beka
http://imgur.com/NBS0G9G

Moje życie nie ma sensu Cry
Sleep
#14
no ale to nie ma najmniejszego sensu. wiecie, prima aprillis polega na tym, żeby ktoś się na to nabrał. a na to nie ma szans sie nabrać, bo po pierwsze, jeśli nie będzie żadnego komunikatu, to ludzie nie domyślą się by to wpisać, czy ban, czy op, czy prezent
no po drugie, nawet jeśli byłby jakiś komunikat jak 6 i 24 grudnia, czyli wpisz prezent, to już byłoby to wypalone, bo od razu wiadomo że to żart, bo 1 kwietnia i rozdają prezenty? xD jak juz cos robic to cos bardziej ambitnego


Post napisany z Tapatalka
Niedostępny
#15
(03-29-2017, 16:36)FLP napisał(a): no ale to nie ma najmniejszego sensu. wiecie, prima aprillis polega na tym, żeby ktoś się na to nabrał. a na to nie ma szans sie nabrać, bo po pierwsze, jeśli nie będzie żadnego komunikatu, to ludzie nie domyślą się by to wpisać, czy ban, czy op, czy prezent
no po drugie, nawet jeśli byłby jakiś komunikat jak 6 i 24 grudnia, czyli wpisz prezent, to już byłoby to wypalone, bo od razu wiadomo że to żart, bo 1 kwietnia i rozdają prezenty? xD jak juz cos robic to cos bardziej ambitnego


Post napisany z Tapatalka
Coś ambitnego...
Czyli? Masz jakieś pomysły? [emoji14]

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#16
nie mam, jakbym mial to napisalbym .-.


Post napisany z Tapatalka
Niedostępny
#17
Takie to troszkę naciągane. Niema sensu robić nic na siłę według mnie
ChestChestChest
CITY4LIFE
[Obrazek: stream_img.jpg]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości