Meh...
#1
Cichy dodasz kiedyś tą możliwość płacenia w sklepiku sms przelewem itd? Bo chciałbym kupić svipa na classicu, ale mam bloka na sms premium i abonament to nie bardzo, a dla jednego sms nie opłaca mi się rejestrować karty. To by mogło być fajne...
#2
Cichy pisał, że raczej nie da rady
Ale jesem na tak
CITY4LIFE
[Obrazek: stream_img.jpg]

#3
(03-29-2017, 15:05)BSRF napisał(a): Cichy pisał, że raczej nie da rady
Ale jesem na tak

Czemu nie da rady? Ma z tego same plusy, np: więcej z tego dostaje, większy wybór płatności oznacza dbanie o starsze pokolenie graczy (xD) i wiele innych.
#4
Gdyby były przelewy, to Cichy by musiał wszystko robić ręcznie, na co zapewnie nie ma ochoty...

Po za tym, bardzo mało osób ma tu konto bankowe, więc tak nie zbyt się opłaca to robić.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka

Po za tym możesz kupić na abonamencie, doliczy ci koszty za vipa do rachunku.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#5
(03-29-2017, 15:09)Tails napisał(a):
Po za tym możesz kupić na abonamencie, doliczy ci koszty za vipa do rachunku.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka

Ja wiem, że można. Ale jak się ma zablokowane sms premium to nie można... Poza tym ja akurat nie mogę odblokować z jednego powodu (xD)
#6
Wiesz... My tu wszystkich nie uszczesliwimy. [emoji14]
Poproś mamę/tatę/siostrę/brata/kolegę/kuzyna/kogo tam jeszcze masz, żeby ci udostępnił telefonu żebyś mógł SMS-a wysłać. Najwyżej oddasz kasę. Ja tak robię. Smile

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#7
no przelew to nie wiem ale jakiś paypal czy psc przydalby sie


Post napisany z Tapatalka
?
Niedostępny
#8
(03-29-2017, 16:29)FLP napisał(a): no przelew to nie wiem ale jakiś paypal czy psc przydalby sie


Post napisany z Tapatalka
PSC, nigdy nie będzie. To było omawiane bardzo dużo razy... Rolleyes

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#9
no ja nie czytam tutaj wszystkich tematow i mam slaba pamiec xD ten serwer jest kameralny, zreszta malo jest takich naprawde duzych serwerow gdzie sam sms nie wystarcza. chyba musimy sie zadowolic tym co mamy, czyli smsami


Post napisany z Tapatalka
?
Niedostępny
#10
niestety platnosci przelewami nie wprowadze.
istnieje tylko opcja smsow premium i nic poza tym.
ja na twoim miejscu po prostu bym kogos poprosil aby wyslal za ciebie tego smsa, a ty bys mu oddal pieniadze albo cos innego kupil.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości