Wielkanocny event?
#1
Na swieta Bozego Narodzenia byl Event swiateczny, ktory polegal na zabiciu jak najwiecej osob w ciagu 4-5 dni jak sie nie myle. Mozna by tez cos takiego zrobic na swieta wielkanocne. Na stronie moglby byc ranking tego eventu jak i w grze (/event), ale dodatkowo byloby K/D do tego brane. Czyli:

Zabojstwa
Smierci
K/D
Miejsce
#2
hmmm może oprócz PvP z Pistoletami, zrobić event np na prison ale nie wiem co xd
#3
(03-29-2017, 14:19)•KuBa• napisał(a): hmmm może oprócz PvP z Pistoletami, zrobić event np na prison ale nie wiem co xd

Na prison nie ma za bardzo co...
A na pvp z pistoletami mozna zrobic taki event jak w swieta.
#4
Jak najbardziej za, może znowu się uda wbić do top 10 Smile
#5
Wiesz, mi się wydaje że event Bożonarodzeniowy wystarczy.
Wielkanoc... No cóż jest dużo innych świąt.
Sylwester, Halloween, Walentynki, Święto niepodległości... No naprawdę można dużo wymieniać.

1 event wystarczy, bo wiesz...
Nagrodą zapewne będzie VIP, a Cichemu tak nie zbyt będzie się to opłacało.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#6
No ale wiesz...
Swieta Wielkanocne sa religijne jak swieta Bozego Narodzenia, wiec moglby byc taki event Big Grin
#7
(03-29-2017, 14:43)Mati :) napisał(a): No ale wiesz...
Swieta Wielkanocne sa religijne jak swieta Bozego Narodzenia, wiec moglby byc taki event Big Grin

Tak samo jak walentynki, poza tym nie ważne jakie to świetna ponieważ liczy się czy są obchodzone w Polsce.
#8
pomysle, ale jestem raczej nastawiony do tego aby ranking dzienny po prostu nim pozostal, a nie byl zmieniany na eventy.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości