Pytanko + propka
#1
Dość często nowi gracze ze zmiennym IP piszą wątki "Pomocy!!! Wykryto mi jakieś proxy co robić???" itd.
Tutaj rodzi się moje pytanko. Czy ten komunikat "Wykryto proxy, skontaktuj się z administratorem" jest generowany automatycznie przez mc czy został ręcznie wprowadzony przez skylandowe pluginy?

Jeśli ta druga opcja okazałaby się prawdą, to czy dałoby się zmienić go na coś w stylu "Wykryto proxy! Zresetuj router, a jeśli to nie pomoże to skontaktuj się z administracją poprzez forum.sky-land.pl"
Dzięki temu będzie mniejszy spam tymi wątkami na forum Tongue
CITY4LIFE
[Obrazek: stream_img.jpg]

#2
to zostalo dodane przez pluginy skylandu, lub sam silnik serwera
na vanilii nie ma czegos takiego jak ochrona przed proxy
Niedostępny
#3
Zapewne plugin na antybota (proxy to zmienne IP). Można to zmienić, ale po co? "Skontaktuj się z administracją na forum.sky-land.pl' - takie warzywo komputerowe nie wie co to router (niestety, ale 80% serwera to osoby młodsze), więc skoro dajesz tam odnośnik do forum, to jak ma to zapobiec przed zbędnym spamem? xD
[Obrazek: 8632a6328d57.png]
Wymienię 100k na classicu za 10 zł PSC.
[Obrazek: 02b1f34083d6.png]
#4
tak czy siak jest to dobry pomysł, ktoś młodszy zapyta mamy czy taty czy coś
poza tym, chyba wiemy co to router, ja przynajmniej wiedziałem jak miałem powiedzmy 8 lat xD


Post napisany z Tapatalka
Niedostępny
#5
(03-28-2017, 19:54)#Anonymous napisał(a): Zapewne plugin na antybota (proxy to zmienne IP). Można to zmienić, ale po co? "Skontaktuj się z administracją na forum.sky-land.pl' - takie warzywo komputerowe nie wie co to router (niestety, ale 80% serwera to osoby młodsze), [b[więc skoro dajesz tam odnośnik do forum, to jak ma to zapobiec przed zbędnym spamem?[/b] xD

BSRF napisał(a):Dość często nowi gracze ze zmiennym IP piszą wątki "Pomocy!!! Wykryto mi jakieś proxy co robić???" itd.
Tutaj rodzi się moje pytanko. Czy ten komunikat "Wykryto proxy, skontaktuj się z administratorem" jest generowany automatycznie przez mc czy został ręcznie wprowadzony przez skylandowe pluginy?

Jeśli ta druga opcja okazałaby się prawdą, to czy dałoby się zmienić go na coś w stylu "Wykryto proxy! Zresetuj router, a jeśli to nie pomoże to skontaktuj się z administracją poprzez forum.sky-land.pl"
Dzięki temu będzie mniejszy spam tymi wątkami na forum
Czytanie ze zrozumieniem... 99% takich problemów rozwiązuje się po zrestartowaniu routera. A jak ktoś nie wie co to jest to prędzej wygoogla lub się kogoś zapyta niż napisze wątek (oby)
CITY4LIFE
[Obrazek: stream_img.jpg]

#6
(03-28-2017, 19:59)BSRF napisał(a):
(03-28-2017, 19:54)#Anonymous napisał(a): Zapewne plugin na antybota (proxy to zmienne IP). Można to zmienić, ale po co? "Skontaktuj się z administracją na forum.sky-land.pl' - takie warzywo komputerowe nie wie co to router (niestety, ale 80% serwera to osoby młodsze), [b[więc skoro dajesz tam odnośnik do forum, to jak ma to zapobiec przed zbędnym spamem?[/b] xD

BSRF napisał(a):Dość często nowi gracze ze zmiennym IP piszą wątki "Pomocy!!! Wykryto mi jakieś proxy co robić???" itd.
Tutaj rodzi się moje pytanko. Czy ten komunikat "Wykryto proxy, skontaktuj się z administratorem" jest generowany automatycznie przez mc czy został ręcznie wprowadzony przez skylandowe pluginy?

Jeśli ta druga opcja okazałaby się prawdą, to czy dałoby się zmienić go na coś w stylu "Wykryto proxy! Zresetuj router, a jeśli to nie pomoże to skontaktuj się z administracją poprzez forum.sky-land.pl"
Dzięki temu będzie mniejszy spam tymi wątkami na forum
Czytanie ze zrozumieniem... 99% takich problemów rozwiązuje się po zrestartowaniu routera. A jak ktoś nie wie co to jest to prędzej wygoogla niż napisze wątek (oby)

Skoro serwer zalecałby napisanie tematu, to po co miałby googlować? Wystarczyłby sam fragment a nie ogromna czcionka, którą chciałeś tylko pokazać moje niedopatrzenie albo chciałeś pokazać, że jesteś fajny xd. Nie umiesz czasami wyluzować i normalnie napisać? Tak czy siak jestem za zmianą
[Obrazek: 8632a6328d57.png]
Wymienię 100k na classicu za 10 zł PSC.
[Obrazek: 02b1f34083d6.png]
#7
(03-28-2017, 19:54)#Anonymous napisał(a): Zapewne plugin na antybota (proxy to zmienne IP). Można to zmienić, ale po co? "Skontaktuj się z administracją na forum.sky-land.pl' - takie warzywo komputerowe nie wie co to router (niestety, ale 80% serwera to osoby młodsze), więc skoro dajesz tam odnośnik do forum, to jak ma to zapobiec przed zbędnym spamem? xD

Ucz się dziecko tej informatyki lepiej albo się nie wypowiadaj błagam...
#8
dobrze, moge zmienic komunikat.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości