Help? xD
#1
No witam was człowieki kappa xD No bo ten mam taki problem cnie, bo tutaj mamy taki fajny komunikat i w sumie nie wiem jak wbić na serwa. Czasem da się wbić ale muszę klikać i klikać xD Koledzy z majnkrofta dajcie jakiegoś fajnego pro tipa xDD Jak coś ten internet "ciągnę" z telefonu kablem USB xD Jak jakieś szczegóły potrzebne jeszcze to podam xDD I pliska ziomeczki dawajcie na faście tutaj pro tipy bo ja w minkrofta chce pograć xDD Ale tak na serio niech pomoże ktoś, kto się zna xD


Załączone pliki Miniatury
   
#2
moze ktos inny ciagnie ci ten net i tez gra w majnkrafta? XD


Post napisany z Tapatalka
Niedostępny
#3
Hmm... A może poprostu kliknij raz przycisk Połącz.
Brzmi banalnie, ale czasem pomaga.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#4
(03-27-2017, 16:06)FLP napisał(a): moze ktos inny ciagnie ci ten net i tez gra w majnkrafta? XD


Post napisany z Tapatalka


niemożliwe, biorę przez kabel USB nie jako router wi-fi, nie ma takiej opcji po prostu xD


(03-27-2017, 16:11)Tails napisał(a): Hmm... A może poprostu kliknij raz przycisk Połącz.
Brzmi banalnie, ale czasem pomaga.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka


tak też robię, ale nie chce mi się po nawet parędziesiąt razy klikać
#5
zresetuj telefon i komputer i sprobuj ponownie xD
najlepszy sposob


Post napisany z Tapatalka
Niedostępny
#6
(03-27-2017, 16:15)FLP napisał(a): zresetuj telefon i komputer i sprobuj ponownie xD
najlepszy sposob


Post napisany z Tapatalka

robię tak co któryś dzień, jak chce coś robić na internecie do czego jest mi potrzebny szybszy internet i nic nie daje xD
#7
wiem ze to nie pomoze ci w tym momencie
no ale popros mame i jakis swiatlowod, przeciez to nie jest takie drogie a jest szybkie XD


Post napisany z Tapatalka
Niedostępny
#8
(03-27-2017, 16:19)FLP napisał(a): wiem ze to nie pomoze ci w tym momencie
no ale popros mame i jakis swiatlowod, przeciez to nie jest takie drogie a jest szybkie XD


Post napisany z Tapatalka

ja mam światłowód do 35mb/s, ale z telefonu mam LTE do 130mb/s więc pomyśl co jest szybsze.
#9
to prawda, ale rzadko to lte ma takie predkosci, serio
to juz jak w nocy i na maksa sygnal (no to drugie raczej masz)


Post napisany z Tapatalka
Niedostępny
#10
(03-27-2017, 16:25)FLP napisał(a): to prawda, ale rzadko to lte ma takie predkosci, serio
to juz jak w nocy i na maksa sygnal (no to drugie raczej masz)


Post napisany z Tapatalka

średnio 80 mb/s, dlatego napisałem "do..."


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości