Kradzież działka!
#1
Twój nick: Agusia552
Nick oskarżonego: wisnia67420
Opis sytuacji: Wszystko na filmiku
Dowód/Screen: https://www.youtube.com/watch?v=tJy37dkr...e=youtu.be

I Domagam zwrotu działke!
#2
Dzialki nie da sie zwrocic bo mogl ja opuscic/zrestartowac.
#3
(03-25-2017, 20:45)Mati :) napisał(a): Dzialki nie da sie zwrocic bo mogl ja opuscic/zrestartowac.
Jeżeli nic z nią zrobił, to odzyska.

Ja bym był dobrej myśli. Nie po to chcę się od kogoś działkie żeby ją resetować czy też usuwać...

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#4
(03-25-2017, 20:50)Tails napisał(a): Jeżeli nic z nią zrobił, to odzyska.

Wątpię, miałem 2 takie sytuacje...pierwsza dawno temu z forestem który mi ukradł działkę 0;0 na classicu z domkiem hayera a 2 jak kupowałem działkę chyba 1;-2 (nwm coś koło tych id) podczas kupowania jakiś koleś ją zajął i moimi próśb cichy nie oddał mi działek...Więc jakby teraz oddał to o by było nieuczciwe wobec innych graczy :/
........................................UwU
Niedostępny
#5
(03-25-2017, 21:11)Mateuu napisał(a):
(03-25-2017, 20:50)Tails napisał(a): Jeżeli nic z nią zrobił, to odzyska.

Wątpię, miałem 2 takie sytuacje...pierwsza dawno temu z forestem który mi ukradł działkę 0;0 na classicu z domkiem hayera a 2 jak kupowałem działkę chyba 1;-2 (nwm coś koło tych id) podczas kupowania jakiś koleś ją zajął i moimi próśb cichy nie oddał mi działek...Więc jakby teraz oddał to o by było nieuczciwe wobec innych graczy :/
No przykro mi. Ale twoje sytuację są nieco inne niż ta.

Tutaj osoba z którą się wymieniała działkę otrzymała i dokonała oszustwa, czyli nie powinna jej teraz mieć. W twoim tak jakby do transakcji nie doszło.

Rozumiem cię, takie dobre działki... Bardzo łatwo je stracić bo one są najczęściej zajmowane przez /p auto ...

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#6
(03-25-2017, 21:15)Tails napisał(a):
(03-25-2017, 21:11)Mateuu napisał(a):
(03-25-2017, 20:50)Tails napisał(a): Jeżeli nic z nią zrobił, to odzyska.

Wątpię, miałem 2 takie sytuacje...pierwsza dawno temu z forestem który mi ukradł działkę 0;0 na classicu z domkiem hayera a 2 jak kupowałem działkę chyba 1;-2 (nwm coś koło tych id) podczas kupowania jakiś koleś ją zajął i moimi próśb cichy nie oddał mi działek...Więc jakby teraz oddał to o by było nieuczciwe wobec innych graczy :/
No przykro mi. Ale twoje sytuację są nieco inne niż ta.

Tutaj osoba z którą się wymieniała działkę otrzymała i dokonała oszustwa, czyli nie powinna jej teraz mieć. W twoim tak jakby do transakcji nie doszło.

Rozumiem cię, takie dobre działki... Bardzo łatwo je stracić bo one są najczęściej zajmowane przez /p auto ...

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka

No nie wiem ta 2 właśnie do transakcji doszło ;/
A cichy pisał że zbanował osobę ale "nie będę jej zabierał działki" Z tego co pamiętam ale nie jestem pewien cichy oddał kasę a działki właśnie nie chciał i tu może być podobnie i da jakąś rekompensatę w $
........................................UwU
Niedostępny
#7
No dobrze, ale zrozum że jak działkę otrzymała osoba która nie miała z tobą umowy, zajęła ją na przykład przez /p auto to jest jej.

Tu mamy czarno na białym...

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#8
zostal zbanowany na 10 dni.
z tego co mi sie wydaje, to niczego nie zniszczyl na dzialce.
juz jest z powrotem twoja.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości