Nekanie v2
#1
Dostał bana?
#2
kto przepraszam ?
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#3
(03-23-2017, 14:58)RumburRak napisał(a): kto przepraszam ?
Użytkownik o nicku RumburRak. Po wpisaniu Marcin fajny nie wyświetla się taki mem. Pozdro 600

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
#4
Powiem tyle.

To już naprawdę przestaję być śmieszne.
Takie przerabianie zdjęć, to już jest przesada...

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#5
(03-23-2017, 15:02)Sivvy Zdrowix napisał(a):
(03-23-2017, 14:58)RumburRak napisał(a): kto przepraszam ?
Użytkownik o nicku RumburRak. Po wpisaniu Marcin fajny nie wyświetla się taki mem. Pozdro 600

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

w tamtej wiadomosci, ktora od niego dostales (tej ze screena) nie widac aby to on sie smial, czy cos podobnego.
przynajmniej nie jest to jednoznaczne, mogl ci po prostu to wyslac aby ci powiedziec, ze od kogos cos takiego dostal.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#6
(03-23-2017, 17:27)Cichusek napisał(a):
(03-23-2017, 15:02)Sivvy Zdrowix napisał(a):
(03-23-2017, 14:58)RumburRak napisał(a): kto przepraszam ?
Użytkownik o nicku RumburRak. Po wpisaniu Marcin fajny nie wyświetla się taki mem. Pozdro 600

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

w tamtej wiadomosci, ktora od niego dostales (tej ze screena) nie widac aby to on sie smial, czy cos podobnego.
przynajmniej nie jest to jednoznaczne, mogl ci po prostu to wyslac aby ci powiedziec, ze od kogos cos takiego dostal.
Jednak ma to charakter osmieszajacy.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
#7
Gdybyś​ jej nie pokazał to by nie miała takiego charakteru...
#8
(03-23-2017, 17:34)Kacpi ^^ napisał(a): Gdybyś​ jej nie pokazał to by nie miała takiego charakteru...
To może odwolam się do prawa.
Ja dałem swoje zdjęcie do G+/YT/gMail
Jednak według prawa Polskiego zakazane jest używanie mojego wizerunku do celów osmoeszajacych bez mojej zgody, bo zdjęcie było uzyte do ww. Stron/programów.
Wyjaśnione? Mam nadzieję że RumburRak dostanie bana.

Ale gdybyś miał jednak wątpliwości i odwolalbys się do stwierdzenia osoba znana publicznie to zacytuję:
"wykorzystanie wizerunku musi być związanie z przedstawianiem przez osobę utrwaloną na wizerunku wykonywania funkcji zawodowych, społecznych lub politycznych."

Według mnie naruszono moje dobra osobiste.

Jeśli oto wam chodziło proszę bardzo. Kilka osób mi pisało w pw żebym się nie przejmował. Nie przejmuję się mam za przeproszeniem na to wyjebane.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

Edit: nazywa się to mobbing, a ztym można iść do sądu

Edit2: To daj proszę bana uzytkownikowi Frost i Szwed.
#9
(03-23-2017, 17:44)Sivvy Zdrowix napisał(a):
(03-23-2017, 17:34)Kacpi ^^ napisał(a): Gdybyś​ jej nie pokazał to by nie miała takiego charakteru...
To może odwolam się do prawa.
Ja dałem swoje zdjęcie do G+/YT/gMail
Jednak według prawa Polskiego zakazane jest używanie mojego wizerunku do celów osmoeszajacych bez mojej zgody, bo zdjęcie było uzyte do ww. Stron/programów.
Wyjaśnione? Mam nadzieję że RumburRak dostanie bana.

Ale gdybyś miał jednak wątpliwości i odwolalbys się do stwierdzenia osoba znana publicznie to zacytuję:
"wykorzystanie wizerunku musi być związanie z przedstawianiem przez osobę utrwaloną na wizerunku wykonywania funkcji zawodowych, społecznych lub politycznych."

Według mnie naruszono moje dobra osobiste.

Jeśli oto wam chodziło proszę bardzo. Kilka osób mi pisało w pw żebym się nie przejmował. Nie przejmuję się mam za przeproszeniem na to wyjebane.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

Edit: nazywa się to mobbing, a ztym można iść do sądu

Edit2: To daj proszę bana uzytkownikowi Frost i Szwed.
Myślę, że RumbuRak można "oszczędzić" ale w pełni zgadzam się z Edit2 XD
CITY4LIFE
[Obrazek: stream_img.jpg]

#10
Chcę aby bana miał jeszcze Kaukaz

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości