Dostane szanse?
#11
Ej ej... Jedni potrzebuję miesięcy, lat i nadal się nie zmieniają. A są tacy, którzy zmieniają się zaraz po kilku dniach na samą myśl o tym, że mają bana permanentnego. To, że wy potrzebowaliście tyle na zmianę, nie oznacza, że on też.

(03-22-2017, 19:40)Kubusieg_xDe napisał(a): Ja na nie, poczekaj parę miesięcy....

Ponieważ?

(03-22-2017, 16:48)Tails napisał(a): Dużo osób czekało po kilka miesięcy albo nawet lat...
Naprawdę zmieniłeś się przez te około 2 tygodnie ...? Dużo osób będzie w to wątpić.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka

Ty nie musisz Smile

(03-22-2017, 17:25)ZabijakaPL1337 napisał(a): Jak dla mnie 2 tyg to mało, ja musiałem czekać parę lat na ub na forum a w grze parę miesięcy :p

Ile razy Ty byłeś karany bez skutku, a ile on?

(03-22-2017, 19:24)Sivvy Zdrowix napisał(a): Na nie.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

Ponieważ?

(03-22-2017, 19:40)Kubusieg_xDe napisał(a): Ja na nie, poczekaj parę miesięcy....

Załóżmy, że zamawiasz kebaba i otrzymujesz taką odpowiedź Smile
[Obrazek: 8632a6328d57.png]
Wymienię 100k na classicu za 10 zł PSC.
[Obrazek: 02b1f34083d6.png]
#12
dobrze, dostajesz szanse :p tylko ze ja niestety nie mogę cie odbanowac (nie wiem czemu) wiec poczekaj az Cichusek przeczyta ten post Smile
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#13
Ponieważ od bana było zaledwie 14 dni, czyli 2 ban za cxity. Nie polecam usera.
#14
(03-22-2017, 20:01)Sivvy Zdrowix napisał(a): Ponieważ od bana było zaledwie 14 dni, czyli 2 ban za cxity. Nie polecam usera.

A skąd wiesz, że się nie zmienił? Właśnie po to daje się drugą szansę, tym bardziej, że gracz ma swój majątek na serwerze, był stałym graczem, a takich powinno być jak najwięcej, a to, że miał chwilę słabości (potocznie nazywaną głupotą), nie oznacza, że musi czekać, miesiące, a nawet lata. Przemyśl czasami to co piszesz. Ja nie polecam Ciebie, za słabą ortografię, pisanie niepotrzebnych postów, również używałeś cheatów, zadowolony jesteś?
[Obrazek: 8632a6328d57.png]
Wymienię 100k na classicu za 10 zł PSC.
[Obrazek: 02b1f34083d6.png]
#15
(03-22-2017, 20:05)#Anonymous napisał(a):
(03-22-2017, 20:01)Sivvy Zdrowix napisał(a): Ponieważ od bana było zaledwie 14 dni, czyli 2 ban za cxity. Nie polecam usera.

A skąd wiesz, że się nie zmienił? Właśnie po to daje się drugą szansę, tym bardziej, że gracz ma swój majątek na serwerze, był stałym graczem, a takich powinno być jak najwięcej, a to, że miał chwilę słabości (potocznie nazywaną głupotą), nie oznacza, że musi czekać, miesiące, a nawet lata. Przemyśl czasami to co piszesz. Ja nie polecam Ciebie, za słabą ortografię, pisanie niepotrzebnych postów, również używałeś cheatów, zadowolony jesteś?
Raz używałem czitow. On miał 2 szanse, obie stracił. Wyjaśnione? Uważam temat za wyczerpany.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
#16
Ogólnie mam dystans do osób po banie, dlatego raczej wolę nie wypowiadać się na te tematy... Ale jeżeli mu naprawdę zależy, to już raczej będzie się pilnował i albo przestanie używać cheatów, albo będzie się z nimi dobrze maskować... Można dać mu szansę, chodziarz szczerze nie jestem przekonany do takich nagłych olśnień.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości