Xray
#1
Mam pytanko
Czy serwer ma jakieś (jeśli tak to jakie) zabezpieczenia przed xrayem? Bo ostatnio na surowcowej widziałem takie dziwne kręte tunele, zupełnie jakby to kopal ktoś na xrayu
CITY4LIFE
[Obrazek: stream_img.jpg]

#2
Z tego co wiem to nie. Trudno jest znaleźć dobre, nie bugujące się pluginy. W ogóle jakby one wyglądały? Takie chyba nawet nie istnieją, a jak istnieją to na 100% się bugują.
#3
Słyszałem coś o tym, źe ileśtam kratek od gracza wszystko ma txt stone, ale nwm czy to prawda? Bo jeśli nir ma żadnego anty-xray to to triche nie fair dla reszty uczciwych graczy :/ Sad
CITY4LIFE
[Obrazek: stream_img.jpg]

#4
jezeli np. ruda diamentu nie oslonieta blokami ze wszystkich stron, to jej nie widac na xrayu.
jezeli natomiast przylega do niej chociaz z jednej strony powietrze, to juz ja widac.
oczywiscie musi byc to wygenerowana ruda z naturalnym terenem, bo jak postawisz na dzialce rude i ja otoczysz blokami to nadal ja bedziesz widzial.

jesli chodzi o skutecznosc, to dziala to dosyc dobrze, jakies 2/3 rud (nie tylko diamentow) jest zaslonieta blokami.
takie cos jest tylko na classicu wlaczone, bo gdzie indziej nie ma mapy surowcowej.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości