Propka vNIE WIEM JUŻ ILE!
#1
Dodanie gąbki do sklepu byłoby ciekawe np za 15$ od sztuki. Jest to ładny blok do budowania i ozdoby.
#2
Teoretycznie ciekawe. Mi tam rybka czy będzie, czy nie.

Natomiast przewiduję kontrargumenty, że "po co to, to tylko blok dekoracyjny, nikomu nie służy", albo "będzie brać wodę z sąsiednich działek". Co do pierwszego to po coś musi być ta gąbka, prawda? A co do drugiego, to gąbka pochłania bloki wody z obszaru 5x5x5, a odległość dzieląca 2 sąsiednie działki to 7 bloków (5 drogi i 2 połówki cegieł), toteż kontrargumenty odpadają.

Niedostępny
#3
Po co mi? Po prostu jest ładna, poza tym co szkodzi Cichuskowi dodać?
#4
(03-18-2017, 22:58)IamAwesomeArcher napisał(a): Teoretycznie ciekawe. Mi tam rybka czy będzie, czy nie.

Natomiast przewiduję kontrargumenty, że "po co to, to tylko blok dekoracyjny, nikomu nie służy", albo "będzie brać wodę z sąsiednich działek". Co do pierwszego to po coś musi być ta gąbka, prawda? A co do drugiego, to gąbka pochłania bloki wody z obszaru 5x5x5, a odległość dzieląca 2 sąsiednie działki to 7 bloków (5 drogi i 2 połówki cegieł), toteż kontrargumenty odpadają.
Fakt, ale gąbki wchłanianie wody przywrócone mają później... Na 1.7 jeszcze nie pochłania ona wody. (W 1.8 już tak, ale wtedy zamienia się w mokrą, a bloki z 1.8 są wyłączone... W sumie to na serwerze panuje jeszcze 1.7)
Z resztą po co ja to piszę... Rolleyes

Mi się ten pomysł podoba. Można by ją też dodać na Prisonie.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#5
Jestem za!
Gąbka w tej wersji mc nie ma żadnej funkcji poza dekoracyjną
Niedostępny
#6
nie tylko na clasiku ale przydało sie na wszystkich trybach prison s1 s2 ;/ jestem za
http://imgur.com/NBS0G9G

Moje życie nie ma sensu Cry
Sleep
#7
Tez jestem za xd
#8
nie dodam gabek.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości