Pajeczyna
#1
Cichy czyli na 100% mozna znalesc mobspawner pajakow i przy nim jest pajeczyna tak ? Bo mi chodzi o pajeczyne . A nigdy w zwyklej kopalni nie widzialen przy mobspawnerze pajeczyn .
[Obrazek: 30j1v9e.jpg]
#2
W mobspawnerze nie ma pajeczyn, nawet gdy spawnią się w nim pająki. (mówię o lochach)

Może by tak dodać te pajęczyny do sklepu? [emoji14]

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#3
nie będzie dodana do sklepu. a pajeczyne, mati, można znaleźć w takich jaskiniach, gdzie sa tory, wagoniki itp. wiesz o co mi chodzi? Smile
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#4
(03-17-2017, 16:58)HubPlayGames napisał(a): nie będzie dodana do sklepu. a pajeczyne, mati, można znaleźć w takich jaskiniach, gdzie sa tory, wagoniki itp. wiesz o co mi chodzi? Smile

Wiemy.
Ale może zacznijmy od tego że takiej jaskini gdzie są tory, wagoniki nie znajdziesz... Smile
Ich generowanie jest zablokowane.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#5
Hub, Cichy WŁAŚNIE TE kopalnie usuną.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
#6
przepraszam, nie wiedziałem Smile nie jestem na bieżąco widocznie
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#7
hub no wlasnie i chodzi mi o to ze nie mam gdzie jej znalesc
do sklepu dodanie to bezsensowny pomysl :d

chodzi mi o to ze potrzebuje ja wydobyc latam po mapie od 2 tyg szukajac jakiejs kopalni gdzie ona zawsze byla . a tu sie okazuje ze kopalni juz nie ma takich . to trudno ale w takim razie dodajcie pajeczyne gdzies ! skad mamy ja teraz brac ? co to za clasic bez pajeczyny ? :Sad
[Obrazek: 30j1v9e.jpg]
#8
jesli chodzi o mobgrindery, to chyba mozna czasem tam spotkac pajeczyny, ale w skrzyniach.
po prostu musisz sobie poradzic bez nich Tongue
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości