Propozycja
#1
Witam.
Chciałbym poddać propozycję aby tutaj na podstronach na dole dodać jakieś obrazki przedstawiające np. na skyblocku jak wygląda mapa surowcowa, pokój vip, sklep vip itp. gdyż nowi gracze przed zakupem rangi często pytają jak to wszystko wygląda, a nam ciężko pokazać to słowami. Dzięki takim obrazkom mogliby łatwiej podjąć decyzję w sprawie zakupów.
Ogólnie poddałem tylko propozycję gdzie można by to umieścić, ale równie dobrze mógłby być osobny dział zamknięty na forum (np pod Forum - Ogólne) gdzie moglibyśmy kierować zainteresowanych graczy.

Proszę o wypowiedź głównie Cichego, ponieważ to on ma tutaj władzę absolutną.

Pozdrawiam.
☻/
/▌
/ \
#2
(03-16-2017, 20:31)Dejo napisał(a): Witam.
Chciałbym poddać propozycję aby tutaj na podstronach na dole dodać jakieś obrazki przedstawiające np. na skyblocku jak wygląda mapa surowcowa, pokój vip, sklep vip itp. gdyż nowi gracze przed zakupem rangi często pytają jak to wszystko wygląda, a nam ciężko pokazać to słowami. Dzięki takim obrazkom mogliby łatwiej podjąć decyzję w sprawie zakupów.
Ogólnie poddałem tylko propozycję gdzie można by to umieścić, ale równie dobrze mógłby być osobny dział zamknięty na forum (np pod Forum - Ogólne) gdzie moglibyśmy kierować zainteresowanych graczy.

Proszę o wypowiedź głównie Cichego, ponieważ to on ma tutaj władzę absolutną.

Pozdrawiam.

wedlug mnie rowniez ciezko to opisywac na stronie, bo przy kupnie rangi mozna zastanawiac sie nad wszystkim.
dajmy na to range VIP na skyblocku, lecac po kolei to co zawiera:
- sklepik w grze - jaki? co w nim jest? jakie sa ceny?
- dodawanie nieograniczonej liczby osob do wyspy - na zawsze? to ile teraz moge dodac?
- zarezerwowany slot - a co to znaczy?
- mozliwosc tworzenia sklepow - jakich sklepow? jak sie je robi?
- dostep do pokoju vipow - gdzie on jest? co w nim sie znajduje? czy ktos tam wchodzi?
- dostep do mapy surowcowej - jest to normalna mapa? co tam znajde? zawsze tam moge wejsc? resetuje sie kiedys?

i szczerze mowiac, to nie chce mi sie odpowiadac na kazde tego typu pytanie bezposrednio w sklepiku, bo zajmie to 3x wiecej miejsca niz dotychczas.

niestety nie kazdy wie jak to wszystko wyglada i co to znaczy, ale na miejscu graczy zanim ja bym mial wydac na cos prawdziwe pieniadze, to pierwsze co to bym zarejestrowal konta na tym "serwerze" gdzie tylko sie da aby miec jakis support czy newsletter bezposrednio od jego wlasciciela i dowiedzial sie wszystkiego co jest mozliwe, a jak by mnie jakas kwestia zaintrygowala, to po prostu spytalbym sie na forum, jest przeciez od tego dzial "sklepik sms - problemy, pytania" Smile

ponizej obrazkow (tych do wybrania uslugi) znajduje sie tez malo widoczny tekst z informacja, ze jezeli ma sie jakis problem z zakupem wybranej uslugi mozna sie z nami skontaktowac na forum.
poniekad jak ktos nie jest czegos pewny, to chyba ma wlasnie taki problem Tongue
[Obrazek: sygnaturka.png]
#3
(03-16-2017, 21:25)Cichusek napisał(a):
(03-16-2017, 20:31)Dejo napisał(a): Witam.
Chciałbym poddać propozycję aby tutaj na podstronach na dole dodać jakieś obrazki przedstawiające np. na skyblocku jak wygląda mapa surowcowa, pokój vip, sklep vip itp. gdyż nowi gracze przed zakupem rangi często pytają jak to wszystko wygląda, a nam ciężko pokazać to słowami. Dzięki takim obrazkom mogliby łatwiej podjąć decyzję w sprawie zakupów.
Ogólnie poddałem tylko propozycję gdzie można by to umieścić, ale równie dobrze mógłby być osobny dział zamknięty na forum (np pod Forum - Ogólne) gdzie moglibyśmy kierować zainteresowanych graczy.

Proszę o wypowiedź głównie Cichego, ponieważ to on ma tutaj władzę absolutną.

Pozdrawiam.

wedlug mnie rowniez ciezko to opisywac na stronie, bo przy kupnie rangi mozna zastanawiac sie nad wszystkim.
dajmy na to range VIP na skyblocku, lecac po kolei to co zawiera:
- sklepik w grze - jaki? co w nim jest? jakie sa ceny?
- dodawanie nieograniczonej liczby osob do wyspy - na zawsze? to ile teraz moge dodac?
- zarezerwowany slot - a co to znaczy?
- mozliwosc tworzenia sklepow - jakich sklepow? jak sie je robi?
- dostep do pokoju vipow - gdzie on jest? co w nim sie znajduje? czy ktos tam wchodzi?
- dostep do mapy surowcowej - jest to normalna mapa? co tam znajde? zawsze tam moge wejsc? resetuje sie kiedys?

i szczerze mowiac, to nie chce mi sie odpowiadac na kazde tego typu pytanie bezposrednio w sklepiku, bo zajmie to 3x wiecej miejsca niz dotychczas.

niestety nie kazdy wie jak to wszystko wyglada i co to znaczy, ale na miejscu graczy zanim ja bym mial wydac na cos prawdziwe pieniadze, to pierwsze co to bym zarejestrowal konta na tym "serwerze" gdzie tylko sie da aby miec jakis support czy newsletter bezposrednio od jego wlasciciela i dowiedzial sie wszystkiego co jest mozliwe, a jak by mnie jakas kwestia zaintrygowala, to po prostu spytalbym sie na forum, jest przeciez od tego dzial "sklepik sms - problemy, pytania" Smile

ponizej obrazkow (tych do wybrania uslugi) znajduje sie tez malo widoczny tekst z informacja, ze jezeli ma sie jakis problem z zakupem wybranej uslugi mozna sie z nami skontaktowac na forum.
poniekad jak ktos nie jest czegos pewny, to chyba ma wlasnie taki problem [emoji14]
Moznaby napisać co to pokój dla vipow.
Te różne biomy jak wyglądają.
Taki FAQ

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
#4
Może być też FAQ, chodzi mi o to, żebyśmy nie musieli ciągle kierować nowych graczy. Ja się produkuję a za godzinę albo nawet krócej ktoś pisze to samo pytanie na które udzieliłem już odpowiedzi. Większość graczy olewa takie pytania i myślę, że przez to wiele osób tak szybko jak przyszło, odchodzi z serwera. Gdyby było coś typu FAQ dla nowych graczy to możemy im napisać, 'wejdź na stronę sky-land.pl w zakładkę FAQ i przeczytaj, zobacz obrazki skygrid itp'
☻/
/▌
/ \
#5
Ktos moze napisac takie "FAQ" na forum. Najwyzej cichy wybierze i da ta ksiazeczke z FAQ jak na prisonie.
#6
Mati, chodzi mi głównie o to, że ci nowi nie mają kont na forum i powiem szczerze że nawet nie wiedzą że jest forum. Na głównej stronie gdzie jest:
Strona Główna | Sklepik SMS | Gracze | Minecraft 1.8 | Forum
Można dodać FAQ i po najechaniu na nie wstawić wysuwające menu z wyborem Skyland, Classic itp. jak przy 'Sklepik SMS'.
Myślę, że byłoby to prostsze do odnalezienia, szczególnie, że nie wszyscy gracze mają tutaj skończone gimnazjum, albo nawet zaczęte.
☻/
/▌
/ \
#7
Jestem za Big Grin
CITY4LIFE
[Obrazek: stream_img.jpg]

#8
(03-17-2017, 16:53)Dejo napisał(a): Mati, chodzi mi głównie o to, że ci nowi nie mają kont na forum i powiem szczerze że nawet nie wiedzą że jest forum. Na głównej stronie gdzie jest:
Strona Główna | Sklepik SMS | Gracze | Minecraft 1.8 | Forum
Można dodać FAQ i po najechaniu na nie wstawić wysuwające menu z wyborem Skyland, Classic itp. jak przy 'Sklepik SMS'.
Myślę, że byłoby to prostsze do odnalezienia, szczególnie, że nie wszyscy gracze mają tutaj skończone gimnazjum, albo nawet zaczęte.

zbyt duzo by trzeba napisac rzeczy w tamik FAQ.
nie dodam go, moze kiedys.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości