Prośba.
#1
No bo ja mam taką niecodzienną prośbę xD Bo Zdrowix w swoim wątku użył mojego nicku, czy mógłby to zmienić? Mówiłem mu żeby zmienił no ale chyba on tego nie chce xD.

Ten wątek.

(03-14-2017, 18:23)Sivvy Zdrowix napisał(a): Polega na tym, że ja zadaje pytanie np. Czy jesteś deską?

A random np. Szwed daje odpowiedź np. Tylko nie w poniedziałek

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
#2
*rifresz* sorki jestem niecierpliwy xD
#3
Nie.
xDddddd
[Obrazek: KYhB2Xh.png]
#4
(03-15-2017, 16:46)PepsiCola napisał(a): Nie.
xDddddd
tak he he ale śmieszne jaki to jest dobre ho ho ho hi hi hi....
Roses are red
Violets are blue
Omae wa
Mou shindeiru ;-;
#5
No ale co tobie to przeszkadza?

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#6
Ty tez uzywasz jego nicku ;p
Pozdrawiam
Niedostępny
#7
(03-15-2017, 16:53)miecz19 napisał(a): Ty tez uzywasz jego nicku ;p

Bo go zgłaszam w tej chwili? W jakim innym poście użyłem jego nicku? Poza tym on nie miał z tym problemu, a ja mam.
#8
(03-15-2017, 14:17)Kacpi ^^ napisał(a): No bo ja mam taką niecodzienną prośbę xD Bo Zdrowix w swoim wątku użył mojego nicku, czy mógłby to zmienić? Mówiłem mu żeby zmienił no ale chyba on tego nie chce xD.

Ten wątek.

(03-14-2017, 18:23)Sivvy Zdrowix napisał(a): Polega na tym, że ja zadaje pytanie np. Czy jesteś deską?

A random np. Szwed daje odpowiedź np. Tylko nie w poniedziałek

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

Zdrowix też się pewnie może przyczepić, że użyłeś jego nicku. On cię nie obraził a dopóki tego nie zrobi może używać twojego nicku do woli Tongue
CITY4LIFE
[Obrazek: stream_img.jpg]

#9
Ej ludzie wy serio nie potraficie czytać ze zrozumieniem. Po prostu chce żeby usunął mój nick ze swojego wątku i zamienił go na jakiś inny. Nie ważne czy mnie obraża czy nie, proszę tylko żeby to zrobił jeju...
#10
Może chciał się z tobą pogodzić.
Navigare necesse est, vivere non est necesse
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości