cheater
#1
Exclamation 
Mój nick: Gizmus
nick oskarżonego: Lsiman
Powód: aura i inne oszustwa
Dowód: https://youtu.be/4RaC3cmk4Jg
Już wiele razy zginąłem w dobrym eq aby nagrać filmik.Moim zdaniem kara jaką jest
7 dni jest zbyt mała ponieważ cheaterzy i tak robią sobie "multi konto".Sugeruje ban
na ID przez 7 dni
#2
Po 1 nie ja cię dedłem tylko gracz z tyłu Smile Troche uwagi a nie skupienia nad jednym graczem Wink
Po 2. małe FPS (zanim ja się obrócę to troche minie) w mc nwm jak naprawić bo kupiłem lepszego lapka a FPS mniej ... dodam ss

Jeśli ktoś się zna to prosze o podpowiedź jak można uzyskać więcej fps.

I jeszcze jedna sprawa szantaż Smile Ze strony tego gracza


Załączone pliki Miniatury
       
#3
Bijesz plecami a admina nie interesuje kto mnie zabił...
#4
XD jak możne nie interesować jeśli osądzasz osobę która cię nawet nie dotknęła -_- O.o ?

I jeszcze jeden dowód którego się dopatrzyłem to jeśli to ja bym cię zabił odleciał byś do tyłu a odleciałeś do przodu :/
#5
Cichusek jak cos nie dawaj un bana pumpasowi mial 3konta
#6
https://youtu.be/4RaC3cmk4Jg?t=3 Bijesz plecami i nie bd się z tb kłucił... ps oglądaj z szybkością 0.25
#7
Nawet piec kont mial

Widac ewidentnie aure i cristalsa jak nuzkami skakal oj nie ladnie czitowac Tongue
#8
Pawcio daj plusa (Ja dałem ) nie żebym żebrał ale wspierasz mnie teraz xD
#9
(03-14-2017, 21:41)lsiman napisał(a): Po 1 nie ja cię dedłem tylko gracz z tyłu Smile Troche uwagi a nie skupienia nad jednym graczem Wink
Po 2. małe FPS (zanim ja się obrócę to troche minie) w mc nwm jak naprawić bo kupiłem lepszego lapka a FPS mniej ... dodam ss

Jeśli ktoś się zna to prosze o podpowiedź jak można uzyskać więcej fps.

I jeszcze jedna sprawa szantaż Smile Ze strony tego gracza

nie jest mi potrzebna informacja czy go uderzyles, czy tez nie.
bedac na youtubie odtworz sobie filmik w tempie 0.25 (mozesz takie ustawic w opcjach po kliknieciu zebatki na dolnym pasku), widac tam wyraznie jak raz patrzysz sie glowa na jednego przeciwnika, a reszte ciala masz zwrocona ku innemu graczu.
po chwili widac jak glowe spowrotem odwracasz do poprzedniego gracza i jeszcze raz do tego drugiego, a twoje cialo wciaz pozostaje w bezruchu.

polecial ban na 7 dni.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości