ceny w skupie
#1
Proponuje podwyższyc cene skupu kilku rzeczy

Jajka 1$ od sztuki
diament 85$ od sztuki
blaze pałka 45$ od sztuki
bruk 0.40$ od sztuki
piasek dusz 0.80$ od sztuki
netherack 0.40$ od szttuki

Pisać pod wątkiem kto na tak
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#2
Palki blaze moga byc po 55$
#3
Jestem na tak
#4
A wiec tak:
- Z jajkami sam sie zastanawiam...
- Diament moze zostac taki jak jest. Nie widze sensu podwyzszania, skoro kazdy ma duzo tego.
- Nie.
- Bruk kazdy ma... Nie widze sensu zwiekszania...
- Piasek dusz byl wart 4$ kiedys. Do 1$ maks. mozna zwiekszyc.
- Netherrack powinien miec kazdy VIP duzo... Nie wiem poco to wgl w skupie jest...
#5
Pałki Blaza kiedyś były po 55$ i jestem za przywróceniem tej ceny, nie wiadomo czemu nawet została obniżona.

W reszcie jestem na tak, prócz netheracku
#6
Jestem na tak.
#7
Jestem na tak Tongue
Odświeżam
Popełniłem samobójstwo, nie żyję.
#8
(03-10-2017, 14:29)Mati :) napisał(a): A wiec tak:
- Z jajkami sam sie zastanawiam...
- Diament moze zostac taki jak jest. Nie widze sensu podwyzszania, skoro kazdy ma duzo tego.
- Nie.
- Bruk kazdy ma... Nie widze sensu zwiekszania...
- Piasek dusz byl wart 4$ kiedys. Do 1$ maks. mozna zwiekszyc.
- Netherrack powinien miec kazdy VIP duzo... Nie wiem poco to wgl w skupie jest...

to chyba najbardziej pasujaca odpowiedz to mojej Tongue

1. jajka w sumie moge zwiekszyc lekko (nie pamietam po ile teraz sa).
2. nie zmienie ceny diamentu.
3. sam majac tylko diamentowy miecz (zwykly) bez zadnej zbroji po znalezieniu spawnera w netherze w niecale 5min uzbieralem 7-8 palek blaze, co dawalo wtedy prawie 400$. bylo to zbyt duzo, dlatego zmniejszylem cene bo bez problemu majac range Vip mozna je uzbierac, co jest tez nie fair wobec graczy.
4, 5, 6. bruk, piasek dusz i netherrack strasznie szybko sie kopie z dobrym kilofem, nie wiem jak moglem dopuscic aby takie byly ceny za piasek i netherrack, wiec na pewno nie zwieksze im cen w skupie.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#9
(03-10-2017, 18:03)Cichusek napisał(a): 3. sam majac tylko diamentowy miecz (zwykly) bez zadnej zbroji po znalezieniu spawnera w netherze w niecale 5min uzbieralem 7-8 palek blaze, co dawalo wtedy prawie 400$. bylo to zbyt duzo, dlatego zmniejszylem cene bo bez problemu majac range Vip mozna je uzbierac, co jest tez nie fair wobec graczy.

Ale gracze kupują od siebie po 100$ lub po 1 diament, poza tym vip ma dawać większe profity niż tylko kwarc. To tylko moja subiektywna opinia.
#10
nie kombinujcie nic z tym już. Bo znając życie bd kiepsko
Skup jest ok
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości