Smutne pvp.
#1
Można by było ożywić jakoś pvp? Bo takie smutne w wyglądzie jest (szczególnie w środku)... Moja propozycja:
- Podłoga - jasnozielona glina, zielona glina, niebieska glina, lampy moga zostac.
- Kolumny z sianem - kwarcowe kolumny, glowy zostac moga.
- Sciany - Dac moze taka mieszanke kamiennych cegiel i drewna swierkowego.
- Sufit (szkło) - dać czarne bo lepsza widocznosc jest takie niewidzialne(byl o tym watek, wiem).
- Sufit nad obserwatorium - kamienne cegły.

Dodatkowo ustawienie komendy /pvp na srodku pvp. Byla ona wiele razy ustawiana raz na sciezce raz w srodku... Lepiej bedzie jak bedzie w srodku. Tam gdzie jest lampa polozona na srodku.

Można by tez dodać obok pvp sklep z drewnianym mieczem?
#2
1. taka podloga jak jest teraz pasuje do wystroju spawnu, glina tam w ogole nie bedzie pasowala.
2. siano tez tam lepiej pasuje od kwarcu, w dodatku jak obok jest farma. to ma udawac takie snopy siana (nie wiem jak to nazwac) zwiazane ze soba na drewnianym kolku na ktorym trenowali rycerze czy ktos tam.
3. przeciez debowe drewno wydaje sie byc cieplejsze, swierkowe to dopiero jest ponure w dodatku tez by nie pasowalo do budynkow polozonych obok.
4. wiekszosc graczy w tamtym watku byla za pozostawieniem szkla takiego jakie jest.
5. nie wiem po co mialbym wylozyc dach od srodka kamiennymi ceglami skoro sam dach w sobie jest z bruku.. to juz bardziej drewnem..
[Obrazek: sygnaturka.png]
#3
Przydałoby się czarne szklo,lub chociaż szare

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
#4
Na 1.7 nie ma niestety bloczków bariery, przydałyby się takie niewidzialne bloki, jak są w 1.8.

Proponowana zmiana nie jest niezbędna.

Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości