Beda lagi?
#1
Otóż mam małe pytanie, bo mam watpliwosci w budowaniu...
Obecnie buduje farm home v2 (-3;7) i mam takie pytanie, bo 3 pietra sa automatyczne a chce jeszcze budowac arbuziarke, dyniarke itp (oczywiscie z mechanizmow). Mam zamiar zrobic 20 pieter. I w tym rzecz. Czy jak bede miec 15 pieter automatycznych to beda lagi wokol -3;7? Bo chcialbym zrobic jak najwiecej tych pieter + automatycznych...
#2
na pewno beda, ale ciezko powiedziec jak duze.
niektorzy moge strasznie to odczuc, a inni tylko troche.

ogolnie takie dyniarki mniej beda lagowaly niz farmy kaktusow, bo mechanizm zajmuje wiecej miejsca niz jest samych dyn.
mysle, ze bedzie sie to o wiele lepiej sprawowalo niz taki automatyczny mobgrinder (pod wzgledem scinek).
[Obrazek: sygnaturka.png]
#3
No wlasnie mialem tez plan wykopac cala dzialke pod i zrobic tam taki mobgrinder i kaktusiarke albo kaktusiarke na samej gorze. Co do grindera to 10-15 pieter maks automatyczny to nwm za duzo mechanizmow... Ale mam w planach... Wiec nwm czy dodatkowo z tym grinderem bedzie lagowac.
#4
no wtedy to beda spore lagi, wiec odradzam robic tyle rzeczy.
spojrz tez na sasiadow, obok tez moga byc jakies duze rzeczy, a jak nie to mog powstac i bedzie jeszcze gorzej.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#5
No az tylu sasiadow nie ma...
Kolo mojej drugiej dzialki zaraz obok (kwarcowa) jest prawie pusto wokolo...
I na ukos od -3;7 jest sasiad co robi wielki automatyczny mobgrinder na dozowniki i tam pare osob z domkami...
Ale z tego co widze to sasiad robi ten mobgrinder z 3 miesiace i jeszcze nie zrobil...
#6
moje zdanie jest takie, ze beda po prostu lagi.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości