oszustwo w biały dzień
#1
Sad 
witam tutaj ponsse
nick oskarżonego: xZanitYT
opis sytuacji: wiec pisze na czacie ze chcem kupic diax kilof szczescie 3
i odpisuje mi xZanitYT ze ma taki kilof (nowy) i ze chce 20k za niego
wiec sie zgodzilem ... zaprosilem go do wymieniarki zeby byc pewny ze nie oszuka ale najpierw on zaprosil mnie na swoja dzialke zebym ocenil mu ta jego dzialke oprowadzil mnie poniej ( byl bez zbroji ) napisalem mu ze dzialka 7/10
poszlismy do wymieniarki ( tez byl bez zbroji ale to nie wzbudzilo we mnie podejzen ) i pisze mu ze 20k za diax kilof szczescie 3 on napisam yes ( tak ) wiec przelalem mu 20k i znikl ... nie bylo go okolo do 15 min jak czekalem ze moze wroci ale zas poszlem sobie z nudy xd ... i tak przepadlo moje 20k .
bardzo chcial bym o odzyskanie moich pieniazkow lub moze znajdziesz gdzies u niego schowany taki kilof cichusku Wink ... licze na pozytywne rozpatrzenie tej sprawy Wink
dowód: screnschoty( zrobilem tylko screnschoty poniewaz nie mam programu do nagrywania ( tak wiem ze sa za darmo do pobrania ) ale na ss wszystko widac ... taka mam nadzieje )


Załączone pliki Miniatury
                   
#2
xZanitYT, Vaynejestfajno to MK. Chcem napisać. Wcześniej napisałeś cichusek, że nie znaleziono.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
#3
Skoro cichy nie znalaz to watpie aby to bylo multikonto. Mozliwe ze zle napisales nick. Bo to moze byc roznie np:
xZaniTYT, xZanitYt, XzanitYT, xZanityt, xZanityT.
#4
mi nie chodzi o jego mk tylko o to zeby odzyskac moje pieniazki
cichusku kiedy to ogarniesz ?
#5
(02-26-2017, 11:39)Sivvy Zdrowix napisał(a): xZanitYT, Vaynejestfajno to MK. Chcem napisać. Wcześniej napisałeś cichusek, że nie znaleziono.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

w tym temacie: http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=25784
napisales nick xZarilYT przez L, a nie przez T, jednak i tak nie jest to multikonto.

gracz zostal zbanowany na 8 dni, pieniadze masz na swoim koncie.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości