Cocobinsy v2
#1
Znow problem...
Pol roku temu jakos pisalem podobny temat. Chodzi o cocobinsy. Znowu mi znikaja cocobinsy (teraz zasialem znowu na te miejsce). Dzialka ma id -3;7 a kiedys mialem 2;-8. Myslalem ze na -3;7 nie beda mi znikac... az tu nagle. Teraz to jest zmienione z 2 pietra na 3 pietro i wciaz znikaja... Nie wiem w czym problem.

Screen jest na dole. Zasialem cocobinsy 30 minut temu i zniknely znowu. Dlugosc pomiedzy scianami - 3 kratki.

Watek o cocobinsach, ktory pisalem pol roku temu: http://forum.sky-land.pl/showthread.php?...=Cocobinsy

W cocobiniarce jest 6 rzedow w kazdym po 34 cocobinsow.


Załączone pliki Miniatury
   
#2
tak samo jak wtedy, teraz tez nie mam pojecia dlaczego ci znikaja.
zjawiska paranormalne, ot co.

sprobuj zniszczyc sciany tak aby mialy wiecej miejsca albo po prostu stawiaj pietro pojedynczymi scianiami, to moze zauwazysz jakas zaleznosc kiedy zaczna znikac lub w ktorym miejscu wypadaja.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#3
Teraz wlasnie to przetestowalem.
Na dzialce kolegi (3;-7) zrobilem sciany tak wokolo jak mur. Zasialem cocobinsy. Patrze: w srodku nie ma cocobinsow. Zrobilem o 4 kratki odstepu - to samo. Nie wiem jak to mozliwe ze wciaz znikaja. Oczywiscie jest normalny mur tak jak ostatnio i nie ma dostepu do mobow (oswitlone jest nawet) i nie respia tam sie moby.
#4
Może spróbuj zrobić tak:
W miejscach, gdzie znikają kakao postaw cobla dirta albo coś i to zniszcz (tak jakbyś miał problem ze światłem w grinderze)
Nie wiem czy to działa, ale myślę, że te zjawiska mogą być powiązane
CITY4LIFE
[Obrazek: stream_img.jpg]

#5
Próbowałem... Wciąż znikaja.

Teraz weszłem to mi zniknal 1 cocobins a na ziemi 3 sztuki lezaly.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości