Targi.
#1
Na serwerze porobione jest dużo autosklepów. Do dziś istnieją ale niestety nie maja na tym zysku. Ledwo co ktos przychodzi na spawn dzialek bo sa super lagi. Wiec moja propozycja jest dodanie takich targów, które:

- Miały by oddzielny świat jak działki
- Wymiary 10x10
- Możliwość robienia sklepów tabliczkowych (Typu trade)
- Komendy:
/targ
/targ auto
/targ:1, /targ:2, targ:3
/targ odwiedz <nick>
/targ info
/targ opusc
- Podobne do działek, tylko porobiony na każdym stragan.

A i jeżeli chodzi o trade. Trade mozna zrobic w 3 sposobach:
SKLEP
Trade
$5
1 3:1

SKUP
Trade
1 3:
$6:100

WYMIANA ITEMOWA
Trade
1 3:
1 1:64.

Autosklepy na ten czas stracily wartosc a inni gracze i tak robia. Widocznie nie widza, ze autosklepy r.i.p. Wiec dlatego robie ten watek.
#2
To jest classic. Na nie
CITY4LIFE
[Obrazek: stream_img.jpg]

#3
(02-22-2017, 19:20)BSRF napisał(a): To jest classic. Na nie
Ale targi by sie nadawaly na classicu... Skoro autosklepy stracily sens.
#4
Zaleta: Nie trzeba by było robić tych dziwnych autosklepów, nie byłoby lagów z powodu mega rozwiniętych działek

Wada: Następny świat do generacji, możliwość większych lagów z powodu nowego świata.do utrzymania.

Dodatkowa zaleta: Prostota zrobienia (dla tych co się znają na pluginach, ja niestety nie Sad), zasady oparte na pluginach "plot".

Niedostępny
#5
Takie pytanie.
A nie lepiej było by żeby, zamiast tego nowego świata, umożliwić robienie ich poprostu na działkach?
To o wiele prostsze, bez żadnego wydziwiania z nowymi warpami. :v

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#6
Dodatkowo można by dodać sklepik vip z korzystniejszymi cenami
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#7
(02-22-2017, 20:00)Tails napisał(a): Takie pytanie.
A nie lepiej było by żeby, zamiast tego nowego świata, umożliwić robienie ich poprostu na działkach?
To o wiele prostsze, bez żadnego wydziwiania z nowymi warpami. :v

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka

jeśli chodzi ci o dodanie tabliczek sklepowych to były już takie tematy..
Nie chce zrobić nowej edycji z powodu tego że to jest classic, to czy myślicie że doda wam takie cuś? wkoncu to classic co nie?

jestem na tak

@mati: jeśli chodzi o ten warp to tym bardziej tego nie zrobi.
(02-22-2017, 20:26)RumburRak napisał(a): Dodatkowo można by dodać sklepik vip z korzystniejszymi cenami

już nie cuduj z tym ok?
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#8
(02-22-2017, 20:26)RumburRak napisał(a): Dodatkowo można by dodać sklepik vip z korzystniejszymi cenami

http://forum.sky-land.pl/showthread.php?...=sklep+vip
#9
Z możliwością robienia tylko dla svipów i ograniczyć ilość tabliczek ze sklepem na 5 i skupem też 5 na jedną działkę, wtedy na tak. Inaczej na nie.
#10
(02-22-2017, 21:27)Tynka_2005 napisał(a): Z możliwością robienia tylko dla svipów i ograniczyć ilość tabliczek ze sklepem na 5 i skupem też 5 na jedną działkę, wtedy na tak. Inaczej na nie.

tak sie nie da, a wielka szkoda.
samych sklepow nie dodam, a kolejny swiat i kolejna mapa z koleinym pluginem jeszcze bardziej obciazy serwer i znowu bedzie jeszcze mniej slotow, chociaz pomysl calkiem orygialny.

nie dodam tez licytacji na czacie, bo wedlug mnie to jeden wielki spam.
nie wiem czy te autosklepy laguja, bo przeciez mechanizm jest maly i uruchamia sie tylko w momencie rzucenia w konkretne miejsce przedmiotu.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości