Stalking?
#1
Siema

Owinę trochę, ale potem będzie zwrot akcji.

Cichusku, to do Ciebie przedewszystkim, ale chciałbym żeby inni mieli też swoje zdanie, a nie "Zdrowix tylko chce aby mieli perma i wgl"

Więc tak. jeszcze nie chcę tego zgłaszać na policję, ale jak jeszcze kilka razy dostanę takie smutne wiadomości będę musiał powiedzieć rodzicom, jestem nie pełno letni.

Rozumiem, że niektórzy mnie nie lubią, bo nie muszą, lecz staram się być miły.

Dziś, kiedy oczekiwałem na list od Cichuska zobaczyłem TO:

https://snag.gy/iVw6lb.jpg

Rozumiem, że są jakieś granice, ale to przeszło moje pojęcie. WIem, że może to być:
A) Julianek/Seba2006
B)SZWED
C)Frost

Cichusku, wejdz na moje konto - TAK wejdz moim hasłem, UFAM CI. I zobacz co dostałem na PW wydaje mi się, że to Frost...

I nie piszcie, że to był żart czy coś bo to jest okropne i jest to odpowiedzialność karna.

Czy mółbyś ustalić kto to i czyje to IP? Będę wdzięczny.

Mam nadzieję, że coś z tym uda się zrobić.

Jeśli nadal będę miał takie rzeczy na PW chciałbym Cichusku, abyś odebrał MOJE PW. Proszę, nie bądź bezduszny...

Zdrowix,
#2
jakis czas temu seba2006 po zbanowaniu zarejestrowal kolejne konto, ktore mu usunalem z forum dlatego wyswietla ci sie n/a.
juz to ostatnio zglaszales abym sprawdzil twoje pw i sprawdzilem, on to wyslal wtedy i juz dawno zostal za to ukarany, po prostu teraz to odczytales, sam zobacz ze jest to wiadomosc starej daty.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości