Wykrywanie przekleństw.
#1
Witam,
Ostatnio napotkałem się z problemem. Mianowicie, zostałem wyciszony za napisanie dwóch kulturalnych słów, które w połączeniu brzmiały jak przekleństwo. Pewnie nie tylko ja miałem taki problem, więc piszę wątek z prośbą o usunięcie wykrywania przekleństw a nadanie kilku graczom permisji do komendy /mute. Przykładowe dwa słowa za które można zostać wyciszonym :
-Parkur Warszawa.
-Bassu kolego. (dodaj bassu kolego)
Jest wiele innych zlepków słów za które dostaniemy /mute, jest to niewygodne więc lepiej usunąć wykrywanie przekleństw oraz nadanie kilku graczom permisji do komendy /mute oraz informacji do wyciszanych o tym kto i z jakiego powodu dał /mute. Jeśli ktoś by był zgłoszony 2/3 razy za dawanie /mute bez powodu miałby bana i zabranie permisji. Oczywiście Cichusku możesz inaczej to rozwiązać, ale moim zdaniem tak byłoby dobrze.

Pozdrawiam,
Pan_Masio_13
Żaden człowiek nie może prze­wodzić dru­giemu, mu­simy być jednością. Wink
Parkour Heart --> https://www.youtube.com/watch?v=rd3Dcc6FJrQ <-- Parkour Heart
#2
nawet nie wiesz jak duzo graczy dzieki takiemu systemowi nie przeklina.
moze nie jest on idealny, bo wlasnie zdarzaja sie takie przypadki, ale jest ich bardzo malo.
tak samo jest z reklamami, malo kto dostaje mute przypadkowo, chyba ze pisze jakies bzdury typu 1 123 1231.., a dziennie nawet po 20 reklam jest tak blokowanych.

dostep do mute ma tylko hub i ja, ale nikt poza tym go nie dostanie.
10min to nie tak duzo, a az tak czesto tego nie doswiadczasz, wiec chyba mozesz poczekac.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości