Wyciszenie
#1
Witam, ponawiam zapytanie apropos mojego wyciszenia.

Witam, napisałem dziś na serwerze Classic na czacie publicznym: "miecz19 jaki oszust nikt nie dal hajsu komu mam event robic sobie" po czym dostałem mute na 10 minut. Proszę o wyjaśnienie powodu z jakiego zostałem wyciszony, gdyż nie napisałem nic niestosownego.
ZielonyGracz wyróżnił "hajsu komu", jednak dla mnie nie jest to odpowiedź, a temat został zamknięty (dlatego też pisze nowy post a nie odpowiadam pod tamtym postem).
Mianowicie, czysto teoretycznie nie napisałem nic niestosownego. To, że wgrany plugin(?) czy cokolwiek innego oznaczył to jako przekleństwo to tylko i wyłącznie problem z potencjalnym pluginem. Nie miałem na myśli ani żadnego celu napisać przekleńtwa, zostałem po prostu ukarany za (tak naprawdę) niewinność. Moim zdaniem na serwerze powinien być po prostu cały czas jakiś pomocnik albo osoby, które mogą wyciszyć kogoś za niestosowne słowa, gdyż automatyzacja ma wiele minusów (wykrywanie słów szwankuje a przykładem jest moja wiadomość na czacie publicznym). A jeśli administrator tj. Cichusek da permisje kilku zasłużonym graczom na wyciszanie, wszystko moim zdaniem będzie lepiej funkcjonowało.
Pozdrawiam
Pan_Masio_13

PS. Zamykanie wątku nie jest rozwiązaniem problemu, gdy gracz który ma problem nie podziękuje za pomoc lub nie uzna po prostu postu za konkretną odpowiedź.
Żaden człowiek nie może prze­wodzić dru­giemu, mu­simy być jednością. Wink
Parkour Heart --> https://www.youtube.com/watch?v=rd3Dcc6FJrQ <-- Parkour Heart
#2
Wiele jest takich rzeczy. Wykrywa poprostu jak przeklinasz np:
hajsu komu?
Zapraszam /odwiedz Michcio tanio
Tak jest wgrany plugin na mute. Co to takiego... 10 minut nikogo nie zabiło. Zawsze mozesz do kogos na /r napisac zeby napisal do jakies osoby zeby do cb napisala. Tego cichy juz nie zmieni.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości