Ban
#1
Prosiłbym o Bana dla użytkownika "Julianek", po za tym mam podejrzenia o MK. Cichusku, jesli może sz lub Hubie wejdźcie na moje konto i zobaczcie co dostałem w wiadomościach prywatnych. Jeśli nie możecie, dam hasło na PW.
#2
Ja nie moge ale poczekaj na Cichuska on sprawdzi :p
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#3
Ustaliłem kogo to MK, lecz mogę sie mylić. Obstawiam mk Julianek to także Seba2007. Obaj wiemy, że Seba2007 ma Bana, więc jeśli się potwierdzi proszę o:
a) Usunięcie "-" na moim profilu
b) Ban na IP lub Perma na oba konta
Bardzo przeszkadza mi to, że osoby jak:
-SZWED
-Frost
-Seba2004/Julianek
Dokuczają innym za nic. Wyższością jest jedynie wiek.
#4
(02-13-2017, 20:55)Sivvy Zdrowix napisał(a): Ustaliłem kogo to MK, lecz mogę sie mylić. Obstawiam mk Julianek to także Seba2007. Obaj wiemy, że Seba2007 ma Bana, więc jeśli się potwierdzi proszę o:
a) Usunięcie "-" na moim profilu
b) Ban na IP lub Perma na oba konta
Bardzo przeszkadza mi to, że osoby jak:
-SZWED
-Frost
-Seba2004/Julianek
Dokuczają innym za nic. Wyższością jest jedynie wiek.

Wtrącę się. SZWED nie jest jakimś znowu szatanem. Da się z nim grać, co prawda czasami swój humor wyraża bardzo agresywnie, ale cóż, każdy jest jaki jest.
#5
(02-13-2017, 20:58)ZielonyGracz napisał(a):
(02-13-2017, 20:55)Sivvy Zdrowix napisał(a): Ustaliłem kogo to MK, lecz mogę sie mylić. Obstawiam mk Julianek to także Seba2007. Obaj wiemy, że Seba2007 ma Bana, więc jeśli się potwierdzi proszę o:
a) Usunięcie "-" na moim profilu
b) Ban na IP lub Perma na oba konta
Bardzo przeszkadza mi to, że osoby jak:
-SZWED
-Frost
-Seba2004/Julianek
Dokuczają innym za nic. Wyższością jest jedynie wiek.

Wtrącę się. SZWED nie jest jakimś znowu szatanem. Da się z nim grać, co prawda czasami swój humor wyraża bardzo agresywnie, ale cóż, każdy jest jaki jest.
Zauważyłem, że ci wszyscy mają bana Big Grin Cichusku, Hubie, dziękuję, że coś wreszcie zrobiliście, i proszę, abyście dali bana jeszcze Julianek'owi, bo to mk ktoregoś z nich.

https://snag.gy/i7CB4L.jpg
Jeśli to jest normalne w PW...
#6
Zrob screeny prywatnych wiadomosci bo cichemu nie bedzie sie chcialo pewnie sprawdzac twoich prywatnych wiadomosci. Szwed jest jaki jest, nikt z tym nic nie zrobi. Poprostu unikaj go a w grze /ignore. A co do ciebie to też nie kulturalnie sie zachowujesz, wiec to ze cos do cb maja to jedynie i wylacznie twoja wina.
#7
zostal zbanowany.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości