Problem !
#1
Mam problem Moje konto to NumZ Gralem na nim i po prostu już nie gralem w MC zrobiłem EVENT i wracam do gry i po prostu zapomniałem hasła co mam zrobić ???
#2
jak kupowales cos w sklepiku sms to podaj 6 pierwszych cyfr numeru telefonu z ktorego wysylales smsa oraz przyblizona date zakupu.

a jesli jest to konto premium, to wejdz na strone https://account.mojang.com/login i sie zaloguj i wyslij screen tak aby byl widoczny twoj nick i data kupna rangi.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#3
Nie mogę znaleźć W SMS bo nowy telefon jak nie mogę tego znaleźć czy można jeszcze coś inego zrobić

ja kupywałem 2 razy wipa mogę nawet napisać na jaki numer tel
#4
Podaj 6 pierwszych cyfr numeru telefonu.
#5
502862
#6
pamietasz moze kiedy go kupiles? jakis konkretny miesiac albo okres czasu?
[Obrazek: sygnaturka.png]
#7
Dokladnie nie ale gralem w minecrafta na tym serwerze z 1 rok temu cos w tym stylu znalem duzo graczy somlat lutynka m_a_t_i Magda123love dużo osób

nwm ale pamientam ze kupywalem swipa i wipa mialem Smile

nwm jakie mam dowody dać ze to moje konto ? mogę podac numer z którego wysylalem sms
#8
Podawales numer. Miales vipa na nicku NumZ (twoim multikoncie) a na tym z tego co widze jeszcze nie miales.
#9
no tak bo jak chcialem grac na sky-land.pl na numz to nie moglem to zrobilem konto numzz i wlasnie niechce zeby pisali multikonto bo mnie kazdy zna na serverze ze mialem nick NumZ

Haslo zapomnialem i po prostu zrobilem konto NumZz

Co mam daleć robić żeby wam dostarczyć dowodów że to moje konto ?
#10
nic juz nie trzeba.
sprawdzilem to konto i zobaczylem, ze masz staly adres IP i mimo, ze nie grales na nim od prawie pol roku, to nadal adres jest taki sam jak teraz twoj na tym forum.
wyslalem ci nowe haslo na pw.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości