Dawno dawno temu.
#1
Witam ponownie, dawno temu miałem parę jak nie paręnaście banów za cheaty no tak tak wiem byłem złym dzieckiem. XD No ale dostałem unbany też, później jednego dłuższego bana i od września dostałem unbana od tamtej pory bana za cheaty nie miałem bo ich po prostu nie mam. Ale przejdę do rzeczy, bo kiedyś miałem 2 nicki Szwed i SzweD, a teraz mam SZWED. Wynikło to z tego, że przy jednym z unabów dostałem bana i nie można było chyba odbanować nicku Szwed (coś się tam zbugowało), więc chyba Hayer powiedział żebym zmienił wielkość jednej czy tam paru liter w nicku, tak też zrobiłem w taki oto sposób powstał SzweD, ale teraz znowu podobna sytuacja coś się niby zbugowało i też nie dało się odbanować więc znowu miałem zrobić to samo tak powstał SZWED. No ale teraz moje pytanie czy jest jakaś szansa na odzyskanie nicku Szwed i rzeczy które miałem endercheście na obu kontach? Albo przynajmniej samych rzeczy?

Akcja działa się chyba w 2013 lub 2014. Piszę dopiero teraz bo mam nadzieję, że się odbugowało. Jak nie to trudno :/
#2
mozesz przeniesc enderchest i ekwipunek do jakiejs swojej skrzynki, to ci zmienie wielkosc liter (musze to odblokowac), bo inaczej zniknie.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#3
Tak już to zrobiłem, mam też 26 lvl co widać na screenie. No i oczywiście wielkie dzięki Smile

Te itemki z tych dwóch nicków też będę miał?


Załączone pliki Miniatury
   
#4
Emm, ten ss taki średni, skąd mamy wiedzieć, że jest z serwera?
Mogłeś wejść na singla i sb ustawić 26
CITY4LIFE
[Obrazek: stream_img.jpg]

#5
Widać w tle jego dolna czesc dzialki.
#6
(02-06-2017, 14:35)BSRF napisał(a): Emm, ten ss taki średni, skąd mamy wiedzieć, że jest z serwera?
Mogłeś wejść na singla i sb ustawić 26

Można zobaczyć, że jest w tle moja działka 1;200. Poza tym nie mam teraz bo coś mnie zabiło nawet nie wiem co bo przeglądałem forum i teraz mam tylko 5lvl. Jak wróciłem na serwer to nic nie było na działce więc może Cichusek zmieniał mi ten nick i mnie zabiło. Jeśli chodzi o ten lvl nie zależy mi na nim. Będzie to fajnie nie to nie.
#7
Daje się całe screeny, może masz huzini?

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
#8
(02-06-2017, 15:09)Sivvy Zdrowix napisał(a): Daje się całe screeny, może masz huzini?

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

Powtarzasz komentarz po BSRF, a żeby tylko huzuni pff. (Ironia)
#9
(02-06-2017, 15:13)Kacpi ^^ napisał(a):
(02-06-2017, 15:09)Sivvy Zdrowix napisał(a): Daje się całe screeny, może masz huzini?

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

Powtarzasz komentarz po BSRF, a żeby tylko huzuni pff. (Ironia)
Nie jestem złośliwy.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
#10
Ale po co piszecie pod jego tematem? Myslicie ze cichy jest ulomny (nie ma na celu obrazy nikogo) i nie zauwazy tego, a jak bedzie to przeszkadzalo to nie napisze?


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości