Do Administracji! Nick..
#1
Sad 
Cry Mam nadzieję, że Administracja to przeczyta i da rade coś zrobić mojej sytuacji.. ;c Miałam nick MufinkovaxD, no ale uznałam, że chce mieć ładniejszy i zmieniłam na Wercia cos tam.. Nie pamiętam go już.. No dobra, zmieniłam ten nick. Napisałam na chatcie, że to ja MufinkovaxD, a ludzie zaczęli do mnie pisać: "Wiesz, że za zmianę nicku jest ban?" . I takie rzeczy.. A ja się wystraszyłam i wróciłam do tamtego konta czyli MufinkovaxD.. No, ale niedługo potem dostałam bana na zawsze i zapomniałam o servie. Grałam na innych i wgl, ale niedawno mi się przypomniało o nim i tak zatęskniłam za nim.. Chciałabym tam wrócić.. teraz żałuję, że zrobiłam drugie konto.. I teraz tak się zastanawiam czy da radę coś zrobić ;C

Sky-Land.pl
Prison
MufinkovaxD
W razie czego mogę zrobić screena..

Czekam na odpowiedzi od was i Administracji..
Co o tym sądzicie??
#2
O zmianie nicku sie informuje. Graj na jednym z tych nickow, nie wchodz na 2
#3
Ale ja wtedy nie wiedziłam, że za zmianę nicku jest ban ;C
#4
Żeby zrobić inny nick,musisz mieć konto premium,nawet jeśli chcesz tylko zmienić wielkość liter.

Więc,nie wiedziałaś,że za zmiane nicku bez tego konta premium jest ban?Powinnaś dostać jakieś ostrzeżenie,a nie perma.

Moim zdaniem mogłabyś dostać UB,ale nie wchodzić na te drugie konto i nie zakładać innych.

(Tak wgl,jak dostaniesz UB po permie to nawet za spam możesz dostać kolejnego,takie już zasady xD)
#5
Co to UB?? XD
#6
odbanowalem nick MufinkovaxD, wiec mozesz juz grac.
zalozenie kolejnego konta wiaze sie z banem za multikonto (wiele kont).
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości