Propozcyja v6.1 i v7.0
#11
Co do slimeballi na tak,zamszony bruk taki sobie,ale można zmniejszyc do 25$ albo 15$
#12
jak slimeballe są potrzebne tylko do robienia potek... bo można kupić sticky pistony za 30$
moim zdaniem lepiej będzie jak polepszysz nieco resp slimów na surowcowej.
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#13
Lub na działkach

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
#14
(02-03-2017, 15:30)CruQ napisał(a): jak slimeballe są potrzebne tylko do robienia potek... bo można kupić sticky pistony za 30$
moim zdaniem lepiej będzie jak polepszysz nieco resp slimów na surowcowej.

Szlamami można szpanować, ale kogo by tam interesowało to, że jedna osoba ma 2 staki szlamu warte po $400-$500 od sztuki. Lepiej oczywiście, żeby każdy miał po 2 staki szlamu warte po $100 od sztuki jak nie mniej. Tiaaa, warrrto, powtórzę się raz jeszcze: z diaxami jest podobnie, cena na /sklep wysoka a rynkowa niska; nie chcę dodania szlamu do /sklep, ceny szlamu na rynku będą spadać z powodu dużego podażu i będzie tak jak teraz z diamentami, a że nie ma skupu dla szlamu to ceny kuleczek mogą iść do zera i co z tym szlamem (2.5 staka) nazbieranym po kilkaset $ na sztukę mam zrobić? Co do zamszonego bruku to mi tam szczerze mówiąc rybka czy zmniejszy się cenę czy nie, zamszony bruk jest bardzo powszechny na tajdze.

Niedostępny
#15
Slime tak, ale obniżenie max do 40$

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
#16
Odświeżam wątek.

Niedostępny
#17
Obie rzeczy na nie, jakoś to mi się nie podoba :/ Dobrze gdy jest kilka przedmiotów, które nie są super popularne
Niedostępny
#18
(02-05-2017, 00:34)FLPlayGamesAgain napisał(a): Dobrze gdy jest kilka przedmiotów, które nie są super popularne

Co do joty mam to samo zdanie. Smile

Niedostępny
#19
(02-05-2017, 12:05)IamAwesomeArcher napisał(a):
(02-05-2017, 00:34)FLPlayGamesAgain napisał(a): Dobrze gdy jest kilka przedmiotów, które nie są super popularne

Co do joty mam to samo zdanie. Smile

To samo ja.
#20
Ja też jestem tego samego zdania.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości