Ban
#1
Chce się odwołać od BANa, bo screeny były zrobione ponad 2 miesiące temu. Proszę o unban. Skąd macie o tym wiedZieć? Proponuje wejść na post o ignore szweda i zobaczyc kogo ma w ignore.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

[Obrazek: b9e17b901eddbf7d2747d1dbe2b2c6b6.jpg] Tu zdjęcie tematu

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
#2
(02-01-2017, 16:33)Vpanadzio napisał(a): Jestem na nie, należy ci się ban
Hahahhaha chyba jemu :S Stare screeny daje specjalnie. Ja będę magazynowal stare screeny, potem mu dojadę i i tak nie dostanie bana dłuższego niż 4 dni. Może Ci przypomnę, że ma układy z administracją; 1. Nie dostał bana za obrazę rodziców innych. 2. Miał około 30 mk i dostał bana jedynie na 7 dni (!), inni by dostali już perma... 3. Dostał bana na 30 dni, a nie perma jakiego wg "regulaminu" powinien dostać.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
#3
Siwy myśle że administracja nie ma żadnych ulg dla tego gracza i mógł cię na te ignore dodac niedawno więc mysle że ban się nalezy Wink
#4
screen nie wazny dopóki nie zostanie wykorzystany
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#5
(02-01-2017, 16:48)HubPlayGames napisał(a): screen nie wazny dopóki nie zostanie wykorzystany
Aaaaaa fajnie. Mógłby się cichy wypowiedzieć?

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
#6
(02-01-2017, 16:45)BocieG__ napisał(a): Siwy myśle że administracja nie ma żadnych ulg dla tego gracza i mógł cię na te ignore dodac niedawno więc mysle że ban się nalezy Wink
Yhym, to by dostał perłą już jakiś czas temu. Cho zrobimy każdy po 30mk i zobaczymy czy nie dostaniemy bana/perma

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości