Rekrutacja.
#1
Proponowałbym zaczęcie naboru na rangę Pomocnika. Na serwerze, a konkretniej Freebuild, administracja pojawia się bardzo rzadko a gdy już jest, to na bardzo krótko co lekko mija się z celem kontrolowania serwera pod względem Cziterów oraz oszustów. Dzisiejsza sytuacja utwierdza mnie w przekonaniu, że ilość członków Administracji powinna się zwiększyć. Na przykład, gracz zirral gra sobie na multikoncie, gra już od rana, nikt się tym jeszcze nie zajął. Administracja w ogóle się nie pojawia i nie sprawdza co dzieje się na serwerze, a co za tym idzie? Zwiększa się ilość multikont. Co sprawia, że banowanie owych oszustów i cziterów nie daje żadnego rezultatu ponieważ grają oni na multikontach.

Bez urazy do Administracji!
Pozdrawiam.
#2
Cichusek napisał: Dajemy rade, jeśli będzie trzeba to powiem..
#3
Osobiscie siedzialem ze 2 godziny na serwerze. Bylem na vanishu zeby cheaterzy nie uciekali i zeby ludzie zachowywali sie normalnie. Mysle, ze jest to ogarniety w miare serwer.
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#4
No tak, rozumiem, ale jakoś efektów nie widać. Nie wiem, tylko sugeruję jeżeli dajecie sobie radę to dobrze. Ale 2 godziny to nadal mało. Serwer jest włączony 24/7. Czyli byłeś przez 2/24 na serwerze. To na prawdę nie jest dużo.
#5
I po co ma siedzieć 24h? Przyszedł na 2h, pobanował, skończył grać i tyle. Jest cichy, też banuje, jest forum, można zgłosić


Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#6
(01-29-2017, 19:00)louek napisał(a): No tak, rozumiem, ale jakoś efektów nie widać. Nie wiem, tylko sugeruję jeżeli dajecie sobie radę to dobrze. Ale 2 godziny to nadal mało. Serwer jest włączony 24/7. Czyli byłeś przez 2/24 na serwerze. To na prawdę nie jest dużo.

Mysle, ze to jest sporo. Chyba nikt w prawdziwym zyciu nie kontroluje ciebie non stop. Musisz po prostu wiedziec, ze sa jakies granice w zachowaniu. Jest tez przeciez 'patrol' w postaci graczy, ktorzy zglaszaja na forum, wiec nie jest zle Rolleyes
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#7
Ale większość graczy nic z tym nie robi, ja np. nie mam ochoty co 5 minut wchodzić na forum i zgłaszać 10 oszustów, 5 cziterów. Nie mówię ze musisz siedzieć 24/7, po prostu z tego powodu zasugerowałem rekrutacje, 1 para rąk więcej = mniej takich sytuacji.
#8
Jestem za
Rekru musze byc
Mysle ze gracz louek by mogl byc pomocnikiem
[size=large][color=#0000CD]Zapraszam na moj kanal Tongue
https://youtu.be/ISJoBWZxv_Q
Niedostępny
#9
Zgodze sie z hubem.
Nie gram od poniedzialku do piatku (chyba ze jakies wolne itp jest) a odrabiam to w weekend. A to jest jakies 5/7 tygodnia nie grania a 2/7 grania i to jest tez duzo.
Wczoraj hub siedzial nawet z 3 godziny i kontrolowal. Sa tez osoby ktore nagrywaja i zglaszaja cheaterow (Np. ja) ale narazie nie widze zadnego z cheaterow. Rekrutacja narazie moim zdaniem nie jest potrzebna (jak to cichy uwaza). Moze w przyszlosci.
Ale jeszcze zobaczymy co na to cichy odpowie choć bedzie tego samego zdania co ja i hub.

(01-29-2017, 18:55)louek napisał(a): Proponowałbym zaczęcie naboru na rangę Pomocnika. Na serwerze, a konkretniej Freebuild, administracja pojawia się bardzo rzadko a gdy już jest, to na bardzo krótko co lekko mija się z celem kontrolowania serwera pod względem

Serwer ma 7 trybow. Wiec nie mysl sobie ze hub/cichy bedzie caly czas na classicu. Sa inne serwery na ktorych jest ta sama sytuacja.
#10
Ja się z wami zgadzam, chcę tylko zwiększyć naszą przyjemność z gry. Szału dostaje gdy widzę chłopa na x-rayu z 100k$. Mati, ja na serwerze siedzę 5 godzin dziennie, nie jest to dla mnie żaden problem, sądze, że dla większości graczy też nie. Dla mnie 2/7 jest bardzo mała liczbą, tym bardziej jakbyś był Pomocnikiem, rozumiem o co Ci chodzi, i wiem że dla Ciebie 2/7 jest wielką liczbą ale dla mnie jest to po prostu 5% mojego wolnego czasu.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości