A moze taki "Bank" zrobicie?
#1
Wink 
Pomyslalem ze cichy mozesz zrobic plungin na bank
Np na spawnie bedzie taki "Atm" nie muszi byc jakies duze.Tam z tabliczka "Wyplac" oraz "Wplac"

Moze troche bez sensu ale byloby fajny pomysl bo np mozesz ustalic sobie ze mozesz tylko wydac np 10k.

Noi np jak kupujesz drogie itemy o wartosci ponad 10k-100k mozesz sie pomylic i dodac dodatkowe "0" i dac tej osobie wiecej hajsu.

Ja mysle ze to bedzie fajny pomysl .
Cos nowego
Moze byc kilka po spawnie .

Dodatkowo mozna zrobic ze ( nie trzeba ale tez pomyslalem) zeby zrobic trzeci bankomat ze np za kazda minute na serwer dostajesz 10$.Byloby to fajnie tez bo ludzie co np kopia diaxy,drewno,surowce i przytym zarobic z 200$ .To itak nie jest duzo i pewnie sie nie oplaca afczyc ale zawsze jakis bonus

AwesomeFilip
Cichy prosze dodaj te "Bank"WinkWinkEmeraldBig GrinBig GrinEmeraldSmileEndermanEndermanSmileSmile
Niedostępny
#2
Jestem na nie. To że sie pomyliłeś nie znaczy że zaraz bedzie nowy plugin. Na classica dodano i tak dużo i moim zdaniem takie coś nie ma zbytnio sensu.
#3
Moim zdaniem tez jest bez sensu ponieważ to jest serwer classic więc wszystko jest tu "klasyczne" i nie pasowałoby do nowego spawnu.
Pozdrawiam
Niedostępny
#4
Na nie. Jakoś słabo to przemyślane.
Navigare necesse est, vivere non est necesse
Niedostępny
#5
Na nie. Jako bank już masz /pay

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
#6
@góra wiesz jak działa bank? XDD
Pomysł nie jest głupi, ale nie ma sensownego zastosowania
Niedostępny
#7
Na nie, ten pomysł jest bez sensu. No i na co komu bank? Raczej z pieniędzmi problemu nikt nie ma.
#8
Jestem na nie. Fakt mam mało kasy, ale dorobi się szybko. Od czego jest skup? Tongue
Jakby był taki bank to by nikt chyba nie używał skupu (No może 1/5 classica). Nigdy nie było i nie będzie banku na classicu. Serwer jest "klasyczny" jak widac po nazwie a nie jakies "Hollywood".


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości