Wlam na konto
#1
Exclamation 
Mialem okolo 150k 2 godziny temu lub wiecej i znudzilo mi sie troche wiec z kolega poszlem na inny serwer.Po godzinie wracam i proboje sellnac dzialke za 50k od lutynki i po 10 min sprawdzam sobie /kasa i tam patrze 53k oco kur chodzi moze ktos mi wytlumaczyc gdzie jest moje ponad 150k

Cichy sprawdz logi bo ja na serio nic nie kupowalem za taka ilosc hajsu !
Niedostępny
#2
Tytułem wstępu poprawki podszedłem* Sell- Sprzedać

1. Posiadasz jakieś dowody?
2. Jest to nierealne żeby sprawdzić czy ktoś wbił Ci na konto.
3. Logi chatu nie działają poza tym i tak by nic nie wniosły (Cichusek wypowiadał się kiedyś, że logi z chatu nie mogą być dowodem w sprawie.)

Pozdrawiam i polecam się na przyszłość Smile
#3
(01-28-2017, 19:26)Kacpi ^^ napisał(a): Tytułem wstępu poprawki podszedłem* Sell- Sprzedać

1. Posiadasz jakieś dowody?
2. Jest to nierealne żeby sprawdzić czy ktoś wbił Ci na konto.
3. Logi chatu nie działają poza tym i tak by nic nie wniosły (Cichusek wypowiadał się kiedyś, że logi z chatu nie mogą być dowodem w sprawie.)

Pozdrawiam i polecam się na przyszłość Smile

Przecież można sprawdzić adresy IP z ostatnich wejść, co ty piszesz? Logi gracza nie mogą być, ale logi administratora tak, jednak takowe są wyłączone. Jedynym dowodem pozostaje IP
[Obrazek: 8632a6328d57.png]
Wymienię 100k na classicu za 10 zł PSC.
[Obrazek: 02b1f34083d6.png]
#4
(01-28-2017, 19:32)Ferrov napisał(a): Przecież można sprawdzić adresy IP z ostatnich wejść, co ty piszesz?

Udowodnisz mi, że on nie poszedł np: do kafejki internetowej i tam nie wydał tych 100k? Jest dużo opcji, po prostu mógł pójść gdzieś do kolegi, rodziny itd.
#5
Serwer był duży, czy raczej grała na nim mała ilość osób? Serwer jest kolegi? Jak tak to może jakis z moderatorów sprawdził twoje hasło, a ustawiłes to samo co masz na skylandzie i zabrał Ci te 100k
#6
(01-28-2017, 19:46)Kacpi ^^ napisał(a):
(01-28-2017, 19:32)Ferrov napisał(a): Przecież można sprawdzić adresy IP z ostatnich wejść, co ty piszesz?

Udowodnisz mi, że on nie poszedł np: do kafejki internetowej i tam nie wydał tych 100k? Jest dużo opcji, po prostu mógł pójść gdzieś do kolegi, rodziny itd.

Jak pójdzie do tej kafejki to nie będzie miał takiego samego IP co inny gracz.
[Obrazek: 8632a6328d57.png]
Wymienię 100k na classicu za 10 zł PSC.
[Obrazek: 02b1f34083d6.png]
#7
(01-28-2017, 20:46)Ferrov napisał(a): Jak pójdzie do tej kafejki to nie będzie miał takiego samego IP co inny gracz.

Żadne ip nie jest takie samo. Nie da się sprawdzić czy to jest ip kafejki czy normalnego przysłowiowego Kowalskiego. W sumie nie rozumiem co masz na myśli przez napisanie tego.
#8
dzisiaj przez caly dzien na twoje konto logowano sie z tego samego adresu IP jaki masz teraz na forum.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#9
Może niechcący komuś dałeś lub wysłałeś ten hajs.
Popełniłem samobójstwo, nie żyję.
#10
Można też sprawdzić logi serwera.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości