Transakcje
#1
Czy tranakcje typu kupowanie kodu na range za $ serwerowe są wspierane przez administracje? Bo ostatnio widziałem że ktoś wstawił post że go oszukano i odzyskał on pieniądze oraz złodziej został ukarany.

Z góry dzieki.
"Do tego aby zwyciężyło zło, wystarczy obojętność ludzi dobrych."
#2
Oszust jest karany, pieniądze nie są zwracane. Tego typu transakcje nie są wspierane przez ekipę
[Obrazek: 8632a6328d57.png]
Wymienię 100k na classicu za 10 zł PSC.
[Obrazek: 02b1f34083d6.png]
#3
Mi zostały zwrócone i ten kto mnie oszukał dostał bana więc nw.. Niech sie Cichy wypowie
#4
W sumie to wszystko zależy od dowodów jakie się ma. Jeśli są dobre to są szanse na jakiś zwrot kasy, a kiedy jest parę screenów które pokazują tyko moment przelania kasy to nawet oszust nie dostanie bana. Najlepiej najpierw dostać kod a potem płacić. Nigdy z góry (nawet połowy). Ciężej jest kupić rangę w taki sposób, ale lepiej się pomęczyć w szukanie takiego właśnie gracza. Ogólnie to myślę, że przydałby się jakiś kontrolowany przez administrację handel rangami, żeby nie było tego typu problemów. Wielu nowych graczy chcąc szybko zarobić kasę na serwerze wybiera sprzedaż kodu, a ci którzy mają dużo kasy w grze po prostu idzie tą drogą..
☻/
/▌
/ \


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości